Back to Question Center
0

SEO i content marketing - Semalt dzieli różnicę, której musisz się nauczyć

1 answers:

W każdym biznesie online marketing cyfrowy może stanowić serce rosnącej bazy klientów.Na przykład marketerzy internetowi stosują niezbędne techniki, takie jak Search Engine Optimization (SEO) lub Content Marketing. Jednak,świadomość różnicy między SEO a marketingiem treści może nie być łatwa. Istnieje wiele podobieństw między tymi dwiema metodamipobierania klientów online. Aby być bardziej szczegółowym, SEO to zasadniczo content marketing. W tym samym czasie content marketing dotyczy również SEO.

Aby ułatwić dezorientację, menedżer sukcesu klienta Semalt ,Lisa Mitchell, ma listę różnych sposobów wyjaśnienia relacji między SEO a content marketingiem.

Różnica między SEO a content marketingiem

SEO i content marketing zazwyczaj nie są zintegrowane. Bez względu na to iledwa czynniki wydają się łączyć ze sobą, niektóre z ich aspektów nakładają się na siebie. Jeden z głównych marketingerów treści błędnych wierzy w treśćmarketing eliminuje potrzebę SEO. Pomysł ten może wprowadzić osobę w błąd i spowodować, że witryna będzie słabo klasyfikowana ze względu na brak śledzeniakluczowe funkcje zaprojektowane dla każdego z nich.

Ten błąd jest widoczny w sposobie, w jaki ludzie odnoszą się do różnych aspektóww każdym z nich. Na przykład SEO oznacza cyfrowe techniki marketingowe, takie jak odpowiednie wyszukiwanie słów kluczowych, tworzenie treści, kontakty społecznemarketing medialny, powiązania i projektowanie stron internetowych powyżej innych parametrów..Z drugiej strony content marketing polega wyłącznie na tworzeniu treści.Jest to jedna z metod klasyfikacji witryny przez Google, poprzez takie aspekty, jak trafność treści, długość postów na blogu, wirusowe SMMa także niektóre obszary SEO.

Jakie znaczenie mają SEO i content marketing

Oglądanie SEO i content marketingu jako osobnych podmiotów może stworzyć złowrażenie dwóch. Po pierwsze, SEO jest częścią content marketingu, choć nie w pełni. Ten fakt jest oczywisty ze względu na takie aspekty, jakumieszczanie treści, meta tagi i metaopis, powiązania mediów społecznościowych, a także selekcja i rozwój słów kluczowych. Dlatego niektóre zaspekty te odnoszą się do dwóch najbardziej efektywnych technik marketingu internetowego w ciągu dekady.

W każdym aspekcie SEO lub content marketingu istnieje technikainny. Aby zmniejszyć zamieszanie, SEO i content marketing różnią się pod pewnymi względami. Na przykład:

  • SEO obejmuje wąskie spektrum, jeśli chodzi o tworzenie i publikowanie treściniż content marketing. Obejmuje więcej technicznych aspektów prowadzenia strony internetowej. W tym samym czasie content marketing wymaga rozwojutreść, która będzie wymagać SEO dla widoczności online
  • Stosowanie SEO i content marketingu jest inne. Na przykład SEO oznaczaautomatyzacja niektórych technicznych aspektów marketingu treści. Jedynym sposobem, w jaki content marketing ma sens, jest zastosowanie dowolnegoTechniki SEO

Wniosek

Dla każdej witryny internetowej, aby odnieść sukces w pokonaniu konkurencji, zarówno SEOi content marketing to konieczność. Na przykład, SEO ma wiele projektów i funkcji technicznych, które wymagają marketingu treścioptymalnie. W innych przypadkach SEO zależy od informacji, które są dostępne tylko w content marketingu. Określanie różnicy i wiedzyktóry może być niezbędny do odniesienia sukcesu w Internecie. W związku z tym obie techniki marketingu online są niezależne i mogą pomóc w rankingustrona internetowa wysoko w wyszukiwarkach Source .

November 23, 2017