Back to Question Center
0

Semalt: Wszystko, co musisz wiedzieć o prawidłowym tagu opisującym meta

1 answers:

Opisy meta są podstawowym sposobem prezentacji wszystkiego, co chcesz, aby widzowie widzieli. Jest to najwyższy poziom Twojej strony w wynikach wyszukiwania. Nie można obejść się bez dobrego opisu meta danych, ponieważ odgrywa on rolę w określaniu stawki CTR. W rzeczywistości, jeśli napiszesz to w przekonujący sposób, wtedy Twój ruch będzie miał duże przyspieszenie.

Aby odnieść sukces, należy postępować zgodnie z wytycznymi Max Bell, menedżera sukcesu klienta Semalt .

Krok 1: zacznij od dobrego czasownika akcji

Czy wiesz, że używając potężnego czasownika działania możesz zainspirować odbiorców do zrobienia czegoś? Wystarczy prosta sztuczka - czasownik akcji - jak "Odkryj", "Zostań", "Zidentyfikuj" lub "Ucz się". Zdziwiłbyś się, jak to sprawi, że ludzie będą się poruszać w twoim stylu.

Krok 2: pokaż widzom, jaka będzie Twoja treść

Jeśli widzowie mogą zostać poproszeni o zapoznanie się z treścią i oczywiście o korzyściach płynących z kliknięcia treści, wówczas współczynnik klikalności zdecydowanie się zwiększy. Zamiast koncentrować się na farszu z użyciem słów kluczowych, postaraj się, aby twój opis meta był tak przekonujący, jak to tylko możliwe. Nie mieszaj się jednak..Chociaż ważne jest, aby opis meta był perswazyjny, nie zapomnij posypać niektórych słów kluczowych. Idea jest taka: znajdź równowagę między perswazją a optymalizacją słów kluczowych.

Krok 3: upewnij się, że opis meta ma mniej niż 155 znaków

Jeśli ci pozwolą, możesz na bieżąco opisywać, kim jesteś jako marka, produkty / usługi i tak dalej. Jednak nie można i nie należy przekraczać 155 znaków. Co się dzieje, gdy piszesz długotrwały opis meta mówiący o sobie jako o najlepszym. Niektórzy ludzie mogą twierdzić, że to nie jest najgorsza rzecz, jaka może się zdarzyć, ale pomyśl o tym, że trzeba umieścić głowę lub ogon metaopisów, prawda?

Krok 4: nie zapomnij podać słowa kluczowego w opisie meta

Czy pamiętasz, że wspominaliśmy coś o farszu słów kluczowych? No cóż, teraz to robimy. Twoje podstawowe słowo kluczowe musi być zawarte w opisie meta. Tylko upewnij się, że czyta się płynnie. Nie przejmuj się powtarzaniem go wiele razy, Google wyświetli go pogrubioną czcionką, dopóki wstawisz go (słowo kluczowe) ze smakiem. Postępuj zgodnie z wytycznymi, a wszystko naturalnie wchodzi w życie.

Krok 5: spróbuj skończyć opis meta z wezwaniem do działania

"Dowiedz się więcej", "Rozpocznij" lub "Dowiedz się więcej" spowoduje, że widzowie będą musieli wkleić Twoje treści. Uwolnij swoją kreatywność, wymyślając inne czasowniki z wezwaniem do działania.

Kiedy podsumowujemy opisy meta i do not i dont, zauważ, że powinieneś znaleźć zespół, który wymyśli nowe pomysły. W razie potrzeby podziel się tym, czego nauczyłeś się z poradami eksperta Semalt. W ten sposób możesz usprawnić opisy meta. Zapomnij o tym, co myślisz o przejściu na pierwszą stronę wyników wyszukiwania - zaczyna się od opisu meta Source .

November 23, 2017