Back to Question Center
0

Semalt podaje wskazówki, które pozwolą zachować twój projekt mobilny

1 answers:

W ciągu ostatnich 20 lat urządzenia mobilne zastępowały pulpity podczas przeglądaniazawartość sieci w szybkim tempie. Z tego powodu większość wyszukiwarek, takich jak Google, przełączyła się na Search Engine Optimization jako jedną z nichmetody ustalania wysokiej pozycji w wyszukiwanych hasłach. Firmy mogą korzystać z tego podejścia jako narzędzia marketingu cyfrowegozwiększenie widoczności marki dla wielu konsumentów na całym świecie. Jednak zastosowanie tej koncepcji do rozwoju biznesu i sieci nie jestłatwe zadanie.

Następujące czynniki zdefiniowane przez Ivana Konovalova, Menadżera Sukcesu Klienta Semalt Usługi cyfrowe poprawią twoje SEO w urządzeniu mobilnym:

  • Zbyt wiele introwersyjnych reklam pełnoekranowych, takich jak wyskakujące okienka;
  • Małe czcionki (zalecana wartość to 16 punktów);
  • Flash (nieobsługiwany w większości przeglądarek mobilnych, co może prowadzić do nałożenia kary za ukrytą zawartość);
  • Błędy techniczne i błędy
  • Nadmierna liczba słów ponad 700 słów;
  • Małe, słabe elementy dotykowe, takie jak przyciski i pola wyboru;
  • Umieszczanie słów kluczowych w zewnętrznych linkach innych stron
  • Nadmierne łącza wewnętrzne (powinny znajdować się 75% poniżej pulpitu).

Powyższe czynniki mogą być niekorzystne dla SEO Twojej witryny mobilnej i będą przeciągać Twoją witrynęw dół, jeśli nie jest odpowiednio wyregulowany. Jednak niektóre zmiany w przeglądarkach na telefony komórkowe poprawią Twoje SEO. Wprowadzono następujące modyfikacjekonieczne dla widoku urządzenia mobilnego:

1. Zwiększenie prędkości witryny jest dobre.

Google preferuje szybką mobilną szybkość ładowania, ponieważ wpływa na wrażenie użytkownika ikorzystanie z witryny. SearchMetrics, w badaniu Mobile Ranking Factors, zgłasza, że ​​czas ładowania wynoszący 1,10 sekundy może sprawić, że pozycja witryny stanie się rangągórę 10, ale zwykły spadek do 1,13 sekundy na urządzeniu mobilnym może doprowadzić do pozycji poniżej 35. Prędkość witryny jest jednym z czynników technicznychpowinien poprawić na swoich stronach mobilnych.

2..Użyj AMP (przyspieszone strony mobilne).

AMP posiada kod HTML i CSS, co oznacza, że ​​są łatwe do załadowania pamięci podręcznej i renderowaniaprzeglądarki telefonów. Obciążenie AMP jest 30 razy szybsze i pozwala zwiększyć liczbę konwersji i współczynnik klikalności.

3. Użyj listy około dziewięciu elementów.

Liczba kategorii będzie ładnie pasować z małym przewijaniem, aby objąć całą siećzadowolony. Jest to jeden z czynników wpływających na wygodę użytkownika, używanych przez algorytm Google do filtrowania witryn .

4. Używaj obrazów selektywnie.

Używanie obrazów to niesamowity sposób na łatwe przesłanie wiadomości do odbiorcydroga. Jednak zbyt wiele zdjęć może również źle Cię oceniać. Użyj około czterech obrazów, które muszą mieć ściśle natywną rozdzielczośćOraz minimalny rozmiar pliku i pamięć podręczna kciuka dla łatwości ładowania. Ta regulacja pozwoli zaoszczędzić szybkość witryny .

5. Słowa kluczowe

Wyszukiwanie słów kluczowych jest jedną z podstawowych technik SEO, które musisz zastosować w swojej pracyzadowolony. Umieszczenie słów kluczowych i pokrewnych fraz w treści artykułów spowoduje, że witryna mobilna skorzysta z korzyści związanych z treściąTwój ranking

6. Integracja z marketingiem mediów społecznościowych jest skuteczna

.

Media społecznościowe mają moc docierania do milionów użytkowników, którzy są pasjonatamizawartość online. Ponad 77% wszystkich treści online przechodzi przez użytkowników za pośrednictwem kanałów mediów społecznościowych, takich jak WhatsApp i FacebookMessenger Local Search Optymalizacja. Ruch na pulpicie wynosi 26%, a w przypadku telefonu 16%. Te dane oznaczają, że telefony powinny być zoptymalizowanedla treści marki, podczas gdy komputery na koszyku i zakupie Source .

November 23, 2017