Back to Question Center
0

Semalt Expert Definiuje 5 najgorszych pytań w marketingu cyfrowym

1 answers:

Jedynym sposobem na przetrwanie jest bycie na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie Internetu. Jako marketer i strateg mediów społecznościowych powinieneś zapoznać się z aktualnymi trendami i tym, co działa w ostatnich dniach. Jest to ważne, ponieważ musisz zadowolić dużą liczbę klientów. W rzeczywistości możesz nie mieć dostępu do wszystkich zasobów SEO i marketingu, ale musisz mieć dostęp do kilku z nich, aby zadowolić klientów. Czasami możesz zostać poproszony o skorzystanie z najnowszych i zaawansowanych praktyk marketingowych - gestion temps de travail open source. Szczerze mówiąc, powinieneś opanować wszystkie podstawowe strategie i metody marketingu treści , jeśli chcesz osiągnąć sukces w Internecie .

Ivan Konovalov, najlepszy ekspert z Semalt , dzieli się pięcioma pytaniami, których strateg nie powinien zadawać podczas wykonywania swoich zadań .

Pytanie nr 1. Czy możesz sprawić, że moje filmy i treści będą wirusowe?

Szczerze mówiąc, nikt nie może sprawić, by twoje filmy i treści były wirusowe w ciągu kilku sekund. Tylko nieliczni specjaliści od marketingu i mediów społecznościowych mogą przewidzieć, co może być wirusowe, a co nieodpowiednie. Dzięki wirusom Twoje filmy i treści powinny być wciągające, informacyjne i imponujące. Jest nieprzewidywalny i niemożliwy do zmierzenia, jeśli Twoje treści będą w mediach społecznościowych wirusowe i ile wyświetleń będzie można uzyskać w ciągu 24 godzin. Jedyne, co powinieneś zrobić, to dostarczyć cennych i przydatnych informacji do grupy docelowej. W ten sposób można zobaczyć pożądane wyniki.

Pytanie nr 2. Ile wzrostu zobaczę po 30 dniach?

Specjaliści ds. Marketingu treści skupiają się na ulepszaniu bezpłatnych wyników wyszukiwania, więc nigdy nie powinieneś pytać ich, ile dni będzie wymagało wykonania zadań. Czasami mogą dać pożądane rezultaty w ciągu kilku godzin, a innym razem może nie być możliwe wygenerowanie dużej liczby wyświetleń witryny. Nie powinieneś spodziewać się magicznych rezultatów w ciągu miesiąca lub dwóch i poczekać kilka tygodni, zanim marketer treści wykona swoją pracę .

Quesiton nr 3. Kiedy powinienem oczekiwać mojej strony internetowej lub słowa kluczowego na pierwszej stronie?

Podczas dbania o swoją stronę trzeba zadbać o wiele rzeczy. Zależy to od tego, jak interesują Cię treści, kto jest Twoją grupą docelową oraz ile słów kluczowych i fraz używasz. Jeśli chodzi o planowanie strategii content marketingu, powinieneś skupić się na słowach kluczowych, ale nie umieszczaj ich w treści. Firma Google opublikowała różne aktualizacje dotyczące tego, jak zrewolucjonizować wyszukiwarki dzięki interesującym treściom. Wyszukiwarki nie mogą uzyskać dobrej pozycji witryny, dopóki nie wykorzystasz słów kluczowych o krótkim lub długim ogonie .

Pytanie nr 4. Dlaczego potrzebuję serwisów społecznościowych?

Nawet jeśli twoja widownia nie korzysta z Facebooka, Twittera, LinkedIn i innych sieci społecznościowych, musisz utworzyć osobne profile dla swojej witryny. Ponadto nigdy nie powinieneś pytać marketera treści ani stratega o to, dlaczego media społecznościowe są ważne, ponieważ przetrwanie firmy nie jest możliwe bez tych platform. Niektórzy odbiorcy są znacznie bardziej aktywni niż inni: тatta oznacza, że ​​ludzie szukają Cię przez cały czas, niezależnie od ich lokalizacji. Na przykład Facebook ma ponad 1,4 miliona aktywnych użytkowników, Twitter ma ponad 300 milionów użytkowników miesięcznie, a LinkedIn słynie z ponad 330 milionów zarejestrowanych użytkowników.

Pytanie nr 5. Dlaczego nie używasz postów gości?

Ostatni, ale nie mniej ważny, nigdy nie powinieneś pytać, dlaczego marketer treści nie używa postów gości do promowania swoich rzeczy. Pozwólcie, że powiem wam, że on wie lepiej od was i chce wykorzystać strategie SEO white hat do pozycjonowania witryny. Posty gości są powiązane ze stronami spamowymi i taktyką SEO dla czarnych kapeluszów, więc nie ma potrzeby, aby z nimi współpracować.

November 24, 2017