Back to Question Center
0

Odsyłający spam od darodar.com. Jak rozwiązać ten problem? - Odpowiedz przez Semalt

1 answers:

Czy widzisz referencje od darodar.com w Google Analytics? Wielu blogerów i webmasterów boryka się z tym problemem, nawet gdy spam skierowania darodar.com nie jest powiązany z ich stronami internetowymi. Darodar.com to strona internetowa, która pojawia się na liście odesłania Twojego konta Google Analytics i nie odwiedza Twojej witryny. Zamiast tego zobaczysz kilka przypadkowych odwiedzin ze 100-procentowym współczynnikiem odrzuceń i zerowym czasem spędzonym na stronach internetowych. Darodar.com to jedna z witryn, które angażują użytkowników w spam skierowań. Korzysta z różnorodnych technik przesyłania dużego ruchu do Twojej witryny, nawet jeśli współczynnik odrzuceń jest wyższy od średniej.

Niektóre strony internetowe publikują listy najlepiej odsyłających, a hakerzy wykorzystują swoje listy do dodawania swoich linków, mając nadzieję, że niektórzy ludzie odwiedzą ich witryny i kupią ich produkty. Strony spamujące są stałymi klientami firm SEO z czarnymi kapeluszami, którzy idą na kompromis, aby zwiększyć ruch, niezależnie od tego, czy stosowali taktykę SEO czarnego kapelusza. Oliver King, menedżer ds. Sukcesu klienta Semalt przypomina, że jeśli firma zajmująca się pozycjonowaniem stron internetowych obiecuje zwiększyć ruch w ciągu kilku dni, może być zaangażowana w programy skierowań drogowych .

W jaki sposób spam odsyłający wpływa na twoje dane?

Można bezpiecznie stwierdzić, że spam odsyłający wpływa na dane Google Analytics na wiele sposobów. Jednym z głównych powodów korzystania z Google Analytics jest obserwowanie, które witryny wysyłają Ci rzeczywisty ruch i które są zaangażowane w fałszywe programy generowania ruchu. Oryginalne linki z innych stron internetowych pomagają uzyskać wysoką Source .

November 29, 2017