Back to Question Center
0

Już nie musisz się martwić o spam z poleceniami! Semalt Expert wie, jak go usunąć z Google Analytics

1 answers:

Dla każdego użytkownika Internetu spam jest częstym problemem, który przedstawia niebezpieczną sprawęstronie internetowej. Na przykład wiele osób otrzymuje wiadomości e-mail od nieznanych nadawców, którzy najczęściej znajdują się za cyberatakami. Problem staje się gorszy, kiedyCi spamerzy kierują reklamy na użytkowników ze stronami internetowymi. W większości przypadków możesz napotkać spam polecający, w którym pojawia się jakiś ruch widmowyz miejsc, których wiarygodność jest wątpliwa. Fałszywy ruch ze spamu polecającego nie powoduje konwersji i prowadzi do natychmiastowego wykrycia. Spamerzyposiadają wyrafinowane narzędzia i odpowiednie umiejętności SEO, aby uzyskać właściwe motywy.

Google Analytics oznacza ruch jako podróbkę według szybkości i zakresu interakcjize stroną internetową. Spamerzy mają możliwość dokonywania fałszywej obecności w Internecie, co może uniemożliwić odróżnienie ich od rzeczywistego ruchu.Mogą tworzyć fałszywe wyświetlenia stron, fałszywe promocje, wydarzenia, dane o transakcjach oraz fałszywe portale społecznościowe. Większosć z tychna stronie Google Analytics zdarzają się spamy z brakującą nazwą hosta, aby za każdym razem mogły się one przełączać na nowe.

Michael Brown, menedżer ds. Sukcesu klienta w firmie Semalt Usługi cyfrowe, daje wgląd w kilka wskazówek, jak walczyć ze spamem polecającym i fałszywym ruchem.

Fałszywy ruch

Większość botów spamowych kieruje się na tworzenie strony internetowej, która generuje duży ruchwitryna zwiększa liczbę wyświetleń..W rezultacie niektórzy ludzie mogą czerpać korzyści z tego fałszywego ruchu. Na przykład większość witryn stowarzyszonychwymaga bezpośredniego ruchu. Ten efekt może sprawić, że przyszli klienci rozważą dokonanie zakupu na stronie internetowej z wieloma widokami lubklienci. Ponadto ruch zapewnia poczucie wiarygodności, co stanowi podstawę konwersji online.

Kilka wskazówek, jak unikać spamu polecającego

Boty są programami, które są bardzo dokładne i szybkie w wykonywaniu powtarzalnych zadańsieć. Mogą wykonywać pewne zautomatyzowane zadania na stronie internetowej, podobnie jak ludzie. Innymi słowy, roboty są małymi robotami, które mogą je wykonaćdobre zadania, takie jak indeksowanie zawartości stron o wyszukiwarek. Jednak hakerzy nadal używają tych botów do wykonywania swoich złych zamiarów, takich jak:

  • Zaskakujące komentarze i opinie
  • Zbieranie wiadomości e-mail ze strony internetowej
  • Tworzenie fałszywych kont użytkowników
  • Oszustwo lubi oznaczać koniec reputacji strony konkurenta

Powinieneś używać zaawansowanych filtrów botów, aby oddzielić je od swojej nazwy użytkownika. W niektórychużytkownicy mogą szyfrować swój panel administracyjny, a także inne ważne wrażliwe części witryny. Ważne jest także uwrażliwienie twojegoklientów w przypadku niektórych standardowych ataków spamowych skierowań. Możesz ich uratować przed wieloma szkodliwymi skutkami, które skuteczni spamerzy mogą wykorzystać do odniesienia sukcesu.

Wniosek

Istnieje wiele osób online o złych intencjach, które atakują niemal każdegoużytkownik strony internetowej. W przypadku osób posiadających witryny spamerzy i hakerzy mogą nawiązać kontakt z podatną ofiarą i ukraść cenne dane. GoogleAnalytics może wykryć i wyeliminować niektóre z tych przypadków spamu polecającego. Spam zawiera również linki ze złośliwymi intencjamijako trojany i wirusy w ich załącznikach. Niektóre z nich mogą zhakować panel administracyjny i ukraść cenne dane, takie jak karta kredytowa klientaInformacja. Możesz uniknąć spamu za pomocą tego przewodnika. Bezpieczeństwo Twojej strony internetowej może być ograniczone, a Twoja witryna jest czysta i darmowaod hakerów Source .

November 23, 2017