Back to Question Center
0

Jak zapomnieć o Hackers Forever - Wskazówki od Semalt

1 answers:

Posiadanie strony internetowej jest jak tworzenie fizycznego sklepu lub biura. Strona internetowa to miejsce, w którym znajduje się Twojawidzowie przychodzą i robią zakupy. Gdy tworzysz witrynę na żywo, jest to tak, jakby otwierać sklep, aby wpuszczać ludzi. Podobnie jak średniaw sklepie, ludzie powinni dostać się do Twojej witryny, gdy przychodzą do fizycznego sklepu, i prawdopodobnie dokonają zakupu, gdy zechcą to zrobić.

Jednak osoba może chcieć uzyskać dostęp do informacji bez Twojej zgody - best windows vps server. WłaśniePodobnie jak w typowym biurze, niektórzy ludzie powinni przyjść na twoją stronę i uzyskać nieautoryzowane wejście lub wykorzystanie twoich informacji. W rezultacie,drzwi mają zamki, a budynki mają bramy. Witryna wymaga tego rodzaju ochrony przed hakerami. Hakerzy odwiedzają witryny internetowe i kradnąwrażliwe dane, takie jak informacje o karcie kredytowej klienta. Jest to normą prawną, aby upewnić się, że twoja strona internetowa jest z nich wolnaataki. W większości przypadków niektóre kraje nadal uznają to za obowiązek prawny.

W trakcie tego artykułu, Igor Gamanenko, Semalt Customer Success Manager, mówi, jak chronić swoją witrynę przed cyberatakami.

Ochrona prywatności klientów

Hakerzy mają wiele złych celów podczas wykonywania swoich hacków. W niektórych przypadkach,starają się ukraść lub zepsuć reputację twojej firmy. W innych przypadkach hakerzy przeszkadzają i zostawiają śmieszne zdjęcia na kontach osóbhakerstwo..Lista uszkodzeń, które może zrobić haker, jest nieskończona. Istnieją jednak pewne środki, które mogą zapewnić bezpieczeństwo witryny. Tak jakprawdziwi złodzieje, prawdopodobnie ukradną, gdy zostawisz otwarte drzwi. Niektóre działania, które można zastosować w celu rozwiązania tego problemu, obejmują:

  • Bądź na bieżąco. Niezbędne jest poznanie nowych sztuczek, które hakerzymożna użyć w dowolnym momencie. W rezultacie możesz wystrzegać się i zastosować niezbędne środki na czas, zanim one uderzą. Niektóre witryny internetowe, takie jak "The Hacker News"może dostarczyć cennych informacji.
  • Bardziej rygorystyczna kontrola dostępu. W przypadku strony internetowej informacje na temat administratora powinny być bardzosekret. Kontrola administratora może być łatwą drogą dla hakera, aby uzyskać pełne informacje o stronie internetowej. Ważne jest, aby używać logowaniainformacje i hasła, które trudno zgadnąć. Możesz także ograniczyć liczbę kolejnych nieudanych prób logowania. Ten wyjątekpowinny zawierać wiadomości e-mail, ponieważ można je najpierw zhakować i zmienić hasło.
  • Bezpieczeństwo sieci. Utworzenie sieciowej ściany przeciwpożarowej może pomóc Twojej firmie zaoszczędzićdużo na próbach włamań. Należy skonfigurować i aktualizować ściany przeciwpożarowe, a także upewnić się, że komputery są pod dobrą kontrolą.Na przykład komputery mogą się wylogować po kilku minutach bezczynności.

Wniosek

Bezpieczeństwo strony internetowej i jej użytkowników jest bardzo ważne. Hakerzy mają wielenarzędzia i techniki, których używają, aby dostać się na strony internetowe i wykonywać niektóre z ich złych zadań. Niektóre typowe naruszenia hakerów to ludziezbieranie danych z karty kredytowej ze strony internetowej i sprzedawanie ich w ciemnej sieci. Aby uniknąć takich problemów, właściciele witryn mogą skorzystać z tego przewodnikazapewnić odpowiednie bezpieczeństwo i ochronę. Te kroki mogą zaoszczędzić Tobie, Twojej firmie lub pracownikom miliony gotówki.

November 23, 2017