Back to Question Center
0

Akcje z udziałem udziałów semaltycznych Wskazówki, jak zapobiegać wysyłaniu wiadomości spamowych

1 answers:

Spam jest obecnie stałym elementem naszego codziennego życia. Od 2011 r. 77,8% wszystkich otrzymanych wiadomości e-mail stanowi spam, co stanowi aż 8 na każde dziesięć wiadomości e-mail. Nikt nie chce mieć spamu, ponieważ niektórzy są za kradzieżą tożsamości lub infekcjami wirusowymi. Wyłudzanie informacji i złośliwe oprogramowanie są śledzone z powrotem do wiadomości spamowych. Na przykład z 319 e-maili jeden z nich wyłudza informacje, a spośród 281 e-maili jeden jest złośliwym oprogramowaniem. Dlatego spam może znacząco wpłynąć na system biznesowy.

Ross Barber, menedżer ds. Sukcesu klienta Semalt oferuje następujące sposoby zmniejszenia liczby zasadzek zasadzających się na skrzynkę e-mail.

1. Podejmowanie niezbędnych środków ostrożności

W większości przypadków, zanim spamer rozpocznie wysyłanie spamu, musi znać adres e-mail odbiorcy. Dlatego użytkownicy muszą używać złożonych nazw użytkowników, aby utrudnić im zrozumienie. Oprogramowanie, z którego korzystają, zwykle zapewnia jasne i łatwe adresy. Oprócz tego należy wyświetlić podgląd wiadomości e-mail przed jej otwarciem. Jeśli wiadomość e-mail wygląda na spam, dobrym pomysłem byłoby jej usunięcie.

2. Unikaj wklejania adresów e-mail online

Roboty mogą gromadzić tysiące adresów e-mail z witryn, które upubliczniają adresy e-mail..Zachowanie ostrożności podczas przystępowania do forów lub rejestrowania się na promocje produktów jest mądrą decyzją. Jeśli należy zarejestrować się w tych usługach, nie należy używać firmowych lub domowych wiadomości e-mail. Specjalny e-mail do tego celu działa najlepiej.

3. Upewnij się, że nie można zeskanować adresu e-mail

W niektórych przypadkach użytkownicy muszą zostawić swoje adresy e-mail w niektórych witrynach. Dlatego eksperci doradzają ludziom, aby używali kreatywnych adresów firmowych lub e-mailowych, jeśli muszą się logować na tych stronach. Gwarantuje to, że spamboty mają trudny czas na ustalenie adresu e-mail danej osoby. Na przykład, można używać kombinacji znaków. Ponadto opcjonalne jest użycie funkcji przechwytywania obrazu dla adresu e-mail. Dla osób zaznajomionych z różnymi wersjami przeglądarek zastosowanie ma również JavaScript do konstruowania dynamicznego wyświetlania wiadomości e-mail.

4. Blokuj i zgłaszaj spam w Gmailu

Google automatycznie wykrywa spam i umieszcza go w folderze spamu. Aby ułatwić Google filtrowanie, należy zgłosić podejrzane e-maile. Gmail oferuje funkcje, w których można kliknąć przycisk "Zgłoś spam" i natychmiast go blokuje. W ten sposób wszystkie e-maile od tego konkretnego nadawcy nie docierają w żaden sposób do adresu e-mail danej osoby.

5. Unikaj ładowania załączników w wiadomościach spamowych

Niektóre załączniki spamu zawierają załadowane trojany, które mogą zainfekować komputer. Te trojany przechwytują komputer w tym, że jest subskrybowany łańcuch dystrybucji spamu. W innych przypadkach trojan może używać komputera do rozsyłania wiadomości spamowych do kontaktów na liście e-mail lub do innych osób. W przypadku takiej luki spamer ma w zasięgu ręki indywidualną listę kontaktów, co powoduje, że są ofiarami spamu.

Wniosek

Aby zachować bezpieczeństwo zarówno komputerów, jak i firmy, eksperci doradzają ludziom, aby używali zabezpieczeń do skanowania komputerów, aby zapewnić im bezpieczeństwo i ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. Inne zasoby, takie jak TotalSystemCare, dostarczane przez SafeBytes, są doskonałe, jeśli chodzi o usuwanie niepotrzebnych plików, przyspieszanie pracy komputerów i zwiększanie wydajności Source .

November 23, 2017