Back to Question Center
0

Akcje Semalt 3 cenne triki w walce ze spamem

1 answers:

E-mail to jeden z najprostszych i najskuteczniejszych sposobów wysyłania wiadomości. E-maile stały się wiarygodną metodą, z której korzysta wiele firm, automatyzując różne zadania, takie jak weryfikacja zapisów i subskrypcji. Różne automatyzacje i powiadomienia mogą niemal natychmiast dotrzeć do użytkowników poprzez e-maile.

Niestety, cyberprzestępcy mają możliwość użycia spamu do realizacji swoich starań. Na przykład, wiele wiadomości spamowych zatyka wiadomości e-mail wielu osób. Te spamerskie e-maile zawierają wiele botów, które mogą sprawić, że ludzie nie osiągną maksimum ze swoich kampanii marketingowych. W innych przypadkach wiadomości te zawierają łącza, które mogą łatwo doprowadzić osobę do strony oszusta.

Niektóre metody dostarczone przez Lisa Mitchell, wiodącego eksperta od Semalt , mogą pomóc ci trzymać się z daleka od wiadomości spamowych.

1. Trzymaj swoje e-maile w tajemnicy.

Adres e-mail jest spamerzem, który musi wypełniać swoje obowiązki. Dbanie o e-mail w tajemnicy jest niezbędne. Nie ujawniaj swoich wiadomości e-mail wielu osobom, ponieważ może to zwiększyć szansę na utratę spamerów. Co więcej, możliwe jest, aby osoba otrzymała wiadomość ze spamem do wszystkich wiadomości e-mail w skrzynce pocztowej. W przypadku osób, które posiadają własne witryny internetowe, nie używaj poczty e-mail w żadnym poście. Spamerzy mają liczne narzędzia do automatyzacji, które mogą znajdować i wykorzystywać adresy e-mail obecne w witrynie..

2. Użyj filtrów antyspamowych.

Są to oprogramowanie, które może wykrywać i blokować wiadomości spamowe. Te programy mają wiele metod i zasobów, które sprawiają, że odróżniają spam od wiarygodnych wiadomości e-mail. Upewnij się, że używasz blokerów spamu pochodzących od zaufanych firm. E-maile są dobrym sposobem na spowodowanie, że wirusy stają się wirusowe. W związku z tym otrzymują natychmiastową blokadę. Google ma sprawdzanie adresów e-mail pod kątem spamu i może filtrować niektóre z tych wiadomości. Może także skanować załączniki pod kątem złośliwego oprogramowania i trojanów.

3. Nie klikaj na ślepo.

Potwierdź wiarygodność adresu URL przed kliknięciem. Jednym z podstawowych sposobów uniknięcia szkodliwych konsekwencji jest całkowite uniemożliwienie e-mailowi ​​spamera. Po pierwsze kliknięcie linku może spowodować, że wylądujesz na stronie phisherów. Po drugie, załączniki znajdujące się w wiadomościach spamowych mogą zawierać trojany, które są bardzo szkodliwe, jeśli chodzi o bezpieczeństwo komputera. Osoby wykonujące SEO lub inne zadania na spamie korzystają z narzędzi śledzących zaangażowanie. Urządzenia te oznaczają, że kliknięcie czegokolwiek na wiadomości spamowej może wysłać do nich informację zwrotną, potwierdzając, że adres e-mail jest prawidłowy do użycia na dowolnej stronie internetowej.

Wniosek

Wielu użytkowników Internetu przypada na spam i inne złośliwe cyberataki. Osoba surfująca po Internecie może znaleźć wiele e-maili pochodzących z nieznanych źródeł. Te e-maile mogą zawierać kampanie reklamowe, a także inne zadania wymagające od użytkownika wykonania zadania dotyczącego wezwania do działania. Większość z tych wiadomości spamowych powoduje, że użytkownik ponosi znaczną stratę, a także zwiększa podatność witryny. Możesz uniknąć licznych problemów dotyczących spamu, korzystając z powyższych wskazówek. Co więcej, istnieje wiele innych prób hackowania, których możesz uniknąć poprzez odsunięcie od spamu Source .

November 23, 2017