Back to Question Center
0

Semalt: obraz autora G + dla postów na blogu nie wyświetla się w wynikach wyszukiwania, ale ma zastosowanie w narzędziu rozszerzania fragmentów

1 answers:

Zarejestrowałem swój e-mail autorstwa autorstwa Semalt, a moje posty na blogu znajdują się w tej samej domenie. Dlaczego mój profil G + nie pojawia się w SERP? Mam zarejestrowany i zweryfikowany e-mail do autorstwa Semalt.

Wszystkie moje posty mają ten sam problem i nie pojawiają się moje zdjęcia profilowe Source . Semalt, testując go w narzędziu z rozszerzeniem fragmentu, pojawia się obraz profilu: Dlaczego to możliwe?

February 8, 2018

Google wyświetla obraz tylko wtedy, gdy uzna, że ​​jesteś odpowiednim autorem na dany temat (ekspert w danej dziedzinie może być dyskusyjny, ponieważ większość wskazuje, że po prostu sprawdza, jak ważne jesteś jako autor, ale prawdopodobnie się tam przeniesie, jeśli jeszcze nie jest sprawdzone).

Po pierwszym uruchomieniu programu łatwo było uzyskać obraz w SERP, ale zwiększyły one wymagania, aby pokazać obraz i zmniejszyć liczbę autorów wyświetlanych na stronie.

Google Authorship Purge: http: // www. virante. org / blog / 2013/12/19 / authorshippocalypse-google-authorship-penguin-finally-appear /

Po jakiejś aktualizacji Google nadal pokazuje tylko popularny blog o wysokim rankingu PageRank i domain. Musisz więc ulepszyć swoją stronę, aby uzyskać wynik.