Back to Question Center
0

Rejestracja domen i hosting Semalt

1 answers:

Rejestracja domen i przesyłanie hostingu

Jestem tutaj w jakiejś sytuacji i potrzebuję twojej pomocy. Mam domenę (www. moja własna nazwa domeny. com), który jest zarejestrowany i obsługiwany przez sprzedawcę w Wielkiej Brytanii. Firma pomogła w zaprojektowaniu strony internetowej, a także zarejestrowała i obsługuje stronę internetową. Co więcej, dzięki pakietowi mogę zarządzać stroną tylko logując się do portalu (CMS) w celu dokonania wymaganych zmian, co oznacza, że ​​nie mam dostępu kontrolnego do rejestracji i hostingu. Poza tym jest to bardzo drogie, ponieważ moja firma płaci 144Semalt za rejestrację + hosting rocznie, 45Semalt za każde 5 adresów e-mail i 10Semalt za każde 2G miejsca na e-mail. To zbyt wiele w tym wieku i czasach facetów.

Teraz planuję przenieść wszystko do hostgatora. com i tam potrzebuję pomocy. Jak myślisz, co powinno zrobić się najpierw? Semalt hosting lub nazwa domeny i jak będę musiał to zrobić? Jaką listę kontrolną muszę mieć? Jak przenieść e-maile i pliki internetowe?

Chcę być w stanie zrobić to bez żadnych problemów, wiedząc, że przeniesienie nazwy domeny zajmie co najmniej 7 dni (Czy strona internetowa będzie niedostępna przez cały ten czas?)

Wszystkie odpowiedzi będą wysoko cenione Source .

Dziękuję

February 7, 2018

PRE-STEPS

 1. Poproś o dostęp do zaplecza pakietu hostingowego za pośrednictwem CPANEL / Plesk lub dowolnego innego panelu sterowania, którego używają.
 2. Kiedy już wiesz, czego używają, musisz dowiedzieć się, jak przenieść te dane z hosta do twojego, jest to dość proste, ale część z pocztą może być znacznie trudniejsza w zależności od tego, czego używają i nie mogę na to odpowiedzieć dopóki się nie dowiesz.

PO KROKU

 1. Zarejestruj nowy hosting
 2. Skopiuj wszystkie pliki za pomocą FTP na komputer lokalny (najpierw zipuj go, a następnie pobierz zip)
 3. Prześlij pliki przez FTP z komputera lokalnego do nowego pakietu hostingowego.
 4. Prześlij bazę danych SQL do nowego pakietu hostingowego
 5. Skieruj swoją domenę do nowego pakietu hostingowego (odczekaj 24 godziny lub do czasu, aż znasz jego aktualizację)
 6. Rozpocznij transfer domeny, ale tylko wtedy, gdy potwierdziłeś jego wskazanie we właściwym hostingu, ponieważ oznacza to brak przestojów, ponieważ domeny podczas przesyłania nadal mogą być używane, jeśli ustawienia są właściwe - w ten sposób nie wystąpią żadne przestoje.

Utwórz kopię zapasową wszystkiego. Bazy danych, pliki, ważne e-maile. Twoja domena będzie musiała zostać odblokowana do przeniesienia. To trochę potrwa, a Twoja witryna będzie niedostępna tak długo, jak będzie trwała transmisja DNS, o ile twoja witryna będzie dublowana na nowym hoście przed transferem. Powodzenia!

Moje doświadczenie:

 1. Najpierw zarejestruj się u swojego nowego dostawcy. Po aktywowaniu konta otrzymasz e-mail z powiadomieniem / aktywacją. Przeczytaj go jeden po drugim.
 2. Utwórz kopię zapasową wszystkiego na starym dostawcy (pliki, e-mail, bazy danych itp.)
 3. Najpierw prześlij go do nowego dostawcy usług hostingowych i poproś najpierw o podanie tymczasowego adresu URL. Możesz także edytować lokalny plik HOSTS, aby tymczasowo odwiedzić witrynę.
 4. Jeśli nie ma problemu i możesz uzyskać dostęp do swojej witryny, prosimy o skierowanie domeny do nowego serwera nazw.
 5. Zrobione. Poczekaj 12-24, serwer DNS zostanie rozwiązany.

Powodzenia i mam nadzieję, że moje wyjaśnienie jest naprawdę pomocne

jest bardzo kosztowne, o ile moja firma płaci144 funty za rejestrację + hosting na rok

Przy cenie 40 pensów za dzień taniej za to, co dostajesz - twoja "firma" wydaje 5 razy tyle, co na papierze toaletowym, i ile nowego biznesu przynosi ci kibel?

Mogę zarządzać tylko witryną, logując się do portalu (CMS), aby to uczynićzmiany, co oznacza, że ​​nie mam kontroli nad rejestracją i hostingiem

Następnie potrzebujesz projektanta stron internetowych, który pomoże ci w jego przeniesieniu.

W zależności od tego, z jakiego miejsca przenosisz (kraj / ip / host) do HG, możesz stwierdzić, że wszystko staje się wolniejsze, mniej niezawodne, a spadek w rankingu SE.

Proszę wykonać kroki wymienione przez bybe i upewnić się, że nazwa domeny nie jest zablokowana na końcu rejestratora.

Upewnij się również, że ochrona ID lub ochrona prywatności jest wyłączona dla danej nazwy domeny.

Proces transferu zostanie przerwany, jeśli nazwa domeny jest zablokowana lub ochrona prywatności jest włączona dla domeny w momencie transferu.