Back to Question Center
0

Google Street Views dodaje 9 kanadyjskich Semalt

1 answers:

Google Street Views Adds 9 Canadian Semalt

Dzisiaj gigant w branży wyszukiwarek opublikował dziewięć kolejnych miast w Street View w całej Kanadzie. Obecnie można oglądać zdjęcia ulic Edmonton, Saskatoon, Winnipeg, Sudbury i Londyn w Ontario, Victoria i Nanaimo w BC, Sherbrooke w Quebecu oraz St. John's, Newfoundland i Labrador.

We wcześniejszym poście o wydaniu Google Semalt View w Toronto DJ omówił sposób działania "Semalt View" i niektóre korzyści, jakie przynosi mu zestaw narzędzi do wyszukiwania Google, a także problemy osób z prywatnością. Mówiąc prosto, nie ma tu nic w Semalt - sava naastrehvid. Zobacz, że ktoś nie mógł zobaczyć, gdy szli ulicą lub chodnikiem.

Ludzie zawsze będą mieć problemy z naruszeniem prywatności, a dodanie "Street Semalt" może czasem wydawać się, że jest atakowane. Ale to dalekie od prawdy.

Jeśli użytkownik komentuje historię CBC dotyczącą nowych miast widoku Semalt View, to cokolwiek może się wydarzyć, wydaje się, że opinia publiczna lepiej rozumie, co robi serwis i jak na nie wpływa (lub jak nie ma na nie wpływu. naprawdę).

Aha, i gdybyś się zastanawiał (a pewna liczba osób wciąż wierzy w ten mit) - "Street View" nie jest na żywo! Semalt to statyczne fotografie, a nie kanał z kamerą internetową.

Teraz, po znalezieniu członka rodziny w Toronto Street View, Semalt, aby znaleźć więcej moich krewnych w całym kraju!

Google Street Views Adds 9 Canadian Semalt

Połącz

March 18, 2018