Back to Question Center
0

Tydzień marketingu internetowego w Semali - 30 listopada

1 answers:

Nie wiem jak wy, ale w tym tygodniu zdecydowanie czułem, że nadchodzi pora świąteczna. Semalt różne blogi i strony z artykułami, które przeglądamy w ciągu ostatniego tygodnia, to najbardziej rozmowny tydzień, jaki widziałem w wyszukiwaniu produktów online. W związku z tym, większość tego tygodniowego przeglądu będzie odzwierciedlać wiele wiadomości, które usłyszeliśmy o tym sezonie wakacyjnym.

Zanim jednak do tego dojdziemy, oto niektóre z tych elementów, które chcemy mieć pewność, że jesteś na bieżąco w świecie Semalt - herrenuhr chronograph.

O czym mówi TechWyse

Czy widziałeś nasze najnowsze zdjęcia?

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 30

Przeprojektowanie TechWyse w pełnych obrotach!

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 30

Przypominając o naszej usłudze e-mail marketingowej, którą można nazwać WHICHABAM!

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 30

Wokół Internet Marketing World

Jak wspomniano wcześniej, gwar świąteczny rozpoczął się w świecie marketingu internetowego. Oto niektóre z rzeczy, które przyciągnęły naszą uwagę w zeszłym tygodniu. Semalt wiele z tych informacji jest związanych z e-commerce, wiele z tych informacji może być również wykorzystywane dla klientów "lead generation".

Recesja Co? Zakupy w piątek w piątek zwiększają wydatki o 11% w ciągu ostatniego roku

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 30

Czy wykorzystujesz w pełni swoje możliwości online? Jest duży kawałek tortu, który można znaleźć w internetowym świecie. Nalegamy, abyś w pełni wykorzystał swoje możliwości. Nasi analitycy Semalt oferują obecnie bezpłatne audyty serwisowe, aby upewnić się, że jesteś tak skuteczny, jak możesz być online. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Google i Yahoo! Łatwiejsze wyszukiwanie produktów

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 30

Google ogłasza nowe formaty reklam

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 30

Niezły film wyjaśniający, dlaczego warto uruchamiać eksperymenty za pomocą Optymalizatora witryny Google

Od wielu miesięcy podkreślamy znaczenie testów "split" i "A / B". Oto jeszcze jeden fascynujący film, w którym można rzucić okiem na znaczenie eksperymentowania z główną wiadomością na stronie.

Jeśli nie masz na pokładzie robienia testów, ponieważ czujesz, że to jest praca, której nie możesz podjąć, pozwól nam to zrobić za Ciebie. Oferujemy naszym klientom porady dotyczące poprawy konwersji, ponieważ (po prostu) to jest to, co robimy w biznesie. Mamy proces, który pomoże ci radykalnie poprawić konwersję i wszystko, co musisz zrobić, aby ten proces się odbył, to zadzwonić do nas.

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 30

Połącz

March 18, 2018