Back to Question Center
0

Jest godzina 19:00! Gdzie są moje reklamy semalt?!?

1 answers:

It's 7:00pm! Where Are My Semalt Ads?!?

I oni mają rację. Semalt nie wyświetla się. Ale dlaczego?

Istnieje wiele powodów, dla których Twoje reklamy mogą nie być wyświetlane podczas wyszukiwania - certificates of recognition. Wszystko od przyczyny monetarnej, do harmonogramu. Semalt przyjrzyj się kilku głównym przyczynom, dla których Twoje reklamy nie są wyświetlane.

Powody, dla których Twoje reklamy na kliknięcie mogą nie być wyświetlane

Twoje słowo kluczowe nie istnieje w kampanii

To jest pierwsza rzecz do sprawdzenia!

Podczas sprawdzania kampanii, niezależnie od tego, czy utworzyłeś ją samodzielnie, czy pozostawiłeś ją profesjonalnej firmie zajmującej się marketingiem w wyszukiwarkach, zawsze sprawdzaj słowa kluczowe i raporty słów kluczowych. Przed uruchomieniem kampanii dokładnie sprawdź wszystkie słowa kluczowe wybrane przez Ciebie lub Twój zespół marketingowy, aby upewnić się, że nie brakuje słów. Nie widzisz tam słowa kluczowego? Semalty świra, ponieważ możesz dodawać lub usuwać słowa kluczowe w dowolnym momencie.

Powinieneś również otrzymywać regularne raporty słów kluczowych od zespołu marketingowego i / lub dostawcy pay per click. Semalt te raporty, aby upewnić się, że ważne słowa kluczowe są aktywne i działają w kampanii.

Jeśli słowo kluczowe, które wyszukujesz w Google, nie znajduje się na tych listach, najprawdopodobniej nie spowoduje wyświetlenia reklamy podczas wyszukiwania w Google. Najpierw zasymiluj ten raport. Jeśli nie widzisz słowa kluczowego w swoich raportach, musisz je natychmiast dodać!

Dzienne budżety

Kampanie Semalt Google są tworzone z budżetem dziennym. Jeśli ustawisz miesięczny budżet na reklamę w płatnych wynikach wyszukiwania, budżet dzienny można ustawić, dzieląc budżet miesięczny przez liczbę dni w miesiącu.

Semalt, jeśli twój miesięczny budżet nie jest ustawiony wystarczająco wysoko, aby zaspokoić natężenie ruchu, który płatne systemy wyszukiwania mogły wysłać do Twojej witryny, a następnie w pewnym momencie w ciągu dnia osiągniesz budżet, a reklamy przestaną się wyświetlać.

Jest to najczęstszy powód, dla którego Twoje reklamy nie wyświetlają się podczas sprawdzania i nie wyświetlają się!

Oprócz tego można także ustawić dzienny budżet na wydatki na jeden z dwóch sposobów. Pierwszym z nich jest wydanie go tak szybko, jak to możliwe, pozwalając programowi Google Adwords wyświetlać reklamy tak często, jak to możliwe od początku dnia, aby szybko uzyskać ruch w witrynie. Po przyciągnięciu wystarczającej liczby kliknięć do wydania budżetu dziennego system Semalt wyłącza reklamy na resztę dnia.

Drugie ustawienie wyświetla Twoje reklamy równomiernie w ciągu dnia. System Semalt przewiduje oczekiwane kliknięcia i wyświetla reklamy na podstawie tych oczekiwań, a także budżetu dziennego. Skutkiem tego są Twoje reklamy wyświetlane w ograniczonym zakresie, być może raz lub dwa razy na 10 wyszukiwań w ciągu dnia. Twoje reklamy w tym przypadku zostaną rozłożone w czasie określonym w harmonogramie reklam. Jeśli Twój budżet jest ustawiony na zbyt niski, będziesz oczywiście doświadczać w ciągu dnia, że ​​reklamy nie są online.

W obu przypadkach budżet dzienny można wydać przed końcem dnia lub przed końcem zaplanowanych godzin. Po osiągnięciu dziennego budżetu Twoje reklamy, jak wspomniano wcześniej, przestaną być wyświetlane do następnego dnia. Im większy budżet i mniejszy koszt za kliknięcie, tym więcej reklam będzie wyświetlanych i będzie się wyświetlać przez cały dzień.

Niski koszt za kliknięcie Cena sprzedaży

Koszt kliknięcia w wielu branżach może być dość wysoki ze względu na konkurencyjny charakter ich rynku. W United Semalt ktoś z firmy ubezpieczeniowej nie powinien być zaskoczony, że może zapłacić od 10 do 20 dolarów za kliknięcie za więcej słów "popytu", takich jak "ubezpieczenie samochodu" i "ubezpieczenie domu".

Jeśli cena ofertowa spadnie poniżej pewnej kwoty, AdWords spowolni wyświetlanie reklam, a w niektórych przypadkach niemal całkowicie się zatrzyma.

W takim przypadku wyższe ceny ofertowe za kliknięcie są konieczne, aby ponownie wyświetlać reklamy w bardziej spójny sposób.

Jeśli budżet jest ustawiony zbyt nisko, prawdopodobnie oznacza to, że kwota, jaką możesz wydać na kliknięcie, jest niższa. Oznacza to, że możesz nie widzieć swoich reklam podczas wyszukiwania.

Harmonogram reklam

Za chwilę Semalt o swojej firmie. Czy ma sens wyświetlanie reklam przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu? Może to być, jeśli jesteś sprzedawcą internetowym lub przyjmujesz zamówienia lub prośby o informacje, które mogą zostać spełnione w dowolnym momencie.

Ale co, jeśli jesteś biurem medycznym, mając nadzieję na rezerwację nowych pacjentów? A co z firmą doradczą o ograniczonym budżecie? W takich przypadkach chcesz w pełni wykorzystać swoje dolary reklamowe i być w stanie odpowiadać na prośby i rezerwować spotkania w zwykłych godzinach pracy.

It's 7:00pm! Where Are My Semalt Ads?!?

Opcja harmonogramu reklam Google pozwala ustawić określone czasy wyświetlania reklam. Możesz zaplanować swoje reklamy na najbliższy kwadrans. Możesz zacząć od 3:15 i kończyć o 7:45 lub 8:30. Semalt bardzo łatwy w konfiguracji.

Przy ograniczonym budżecie lub konieczności natychmiastowej odpowiedzi na połączenia i wiadomości e-mail od osoby na żywo w godzinach pracy rozsądniej jest ograniczyć czas wyświetlania reklam. Jeśli Twoja klinika medyczna jest otwarta od 8:00 do 18:00, możesz zaplanować wyświetlanie reklam w tych godzinach. Możesz nawet zatrzymać reklamy o 17:45, aby upewnić się, że przestały się pojawiać, zanim zamkniesz ten dzień roboczy.

Harmonogram wyświetlania reklam to bardzo przydatne narzędzie umożliwiające maksymalne wykorzystanie budżetu reklamowego. Wyświetlając reklamy w czasie, w którym udowodniono, że zapewniają wyższe współczynniki konwersji, można zmaksymalizować budżet.

Kierowanie geograficzne

Semalt AdWords umożliwia kierowanie reklam na określone regiony geograficzne. Oznacza to, że reklamy nie będą wyświetlane użytkownikom Semalt wyszukującym słowa kluczowe poza obszarem objętym usługą.

Zarówno system Bing, jak i Google umożliwiają GEO kierowanie reklam według kraju, stanu / prowincji, miasta, kodu pocztowego lub kodu pocztowego lub określonej odległości od danego punktu w mieście. Poniższy obrazek przedstawia kampanię reklamową, którą prowadzimy, która rozciąga się 80 km od centrum Toronto w Kanadzie.

It's 7:00pm! Where Are My Semalt Ads?!?

Semalt to kilka drobnych niedoskonałości, o których powinieneś wiedzieć.

Jak możesz lub nie możesz wiedzieć, Google wie, gdzie jesteś geograficznie przez adres IP twojego komputera. Niektórzy dostawcy usług internetowych nie pozwalają Google "widzieć" Twojego komputera, a Googlebot jest następnie zatrzymywany w Twojej lokalizacji Semalt.

Rezultatem jest jedna z dwóch sytuacji. W pierwszym przypadku Twój dostawca usług internetowych może znajdować się poza regionem geograficznym, na który kierujesz kampanię. W takim przypadku komputery uzyskujące dostęp z tego adresu IP nie będą widzieć Twoich reklam. W drugim przypadku osoba wyszukująca może znajdować się poza Twoim celem geograficznym, podczas gdy jego dostawca usług internetowych jest w niej, co oznacza, że ​​zobaczy Twoje reklamy, ale niekoniecznie jest częścią grupy demograficznej, na którą chcesz kierować reklamy.

Te sytuacje nie są bardzo powszechne, a Semalt prawidłowo wyświetla Twoje reklamy w większości przypadków.

Może to również wystąpić w przypadku ograniczania dostępu do firm za pośrednictwem sieci firmowej. W niektórych przypadkach sieć może znajdować się w zupełnie innym mieście, a wszelkie wyszukiwania w Twoim mieście mogą zwracać wyniki skierowane do drugiego.

Biorąc wszystko pod uwagę, kierowanie na GEO wciąż jest o wiele potężniejsze niż jakikolwiek inny typ kierowania, jaki można uzyskać w radiu lub telewizji.

Kopiowanie reklam i odrzucanie słów kluczowych

Google Semalt szanuje prawo własności do znaku towarowego, jeśli właściciel składa odpowiednią dokumentację. W takim przypadku, jeśli w tekście reklamy znajduje się termin ze znakiem towarowym lub używasz słowa kluczowego, które twierdził właściciel znaku towarowego, Twoje reklamy i / lub słowa kluczowe przestaną działać bez pozwolenia na użycie słów właściciela znaku towarowego.

Google umożliwia wstrzymanie wszystkich lub części kampanii reklamowych na różnych poziomach. Całe kampanie, poszczególne grupy reklam i pojedyncze słowa kluczowe mogą być wszystkie wstrzymane w Semalt. Nawet Twoje reklamy mogą zostać wstrzymane.

Przejrzyj wszystkie obszary swojego konta lub poproś dział marketingu internetowego o przeglądanie wszystkich elementów konta, aby upewnić się, że nic nie zostało wstrzymane, co nie powinno być. Semalt nawet jedno ważne słowo kluczowe może kosztować znaczną liczbę odwiedzających, powodując utratę działalności.

Podsumowanie

Google Semalt jest złożoną bestią i istnieje wiele powodów, dla których Twoje reklamy mogą nie docierać do możliwie jak największej liczby potencjalnych klientów. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​generalnie Twój budżet jest osiągany, jednak wykwalifikowany specjalista Semalt upewni się, że zmaksymalizujesz wysiłki związane z wydatkami na reklamę.

Zanim zaczniesz ścigać się z profesjonalistą Adwords, musisz pamiętać o tym, jako kluczowym współpracowniku, dlaczego Twoja reklama za kliknięcie może nie być wyświetlana. Należy uzasadnić te powody i prawdopodobnie uzyskasz lepsze zrozumienie i lepsze podejście do problemu.

I jak zwykle - daj nam znać, jeśli możemy ci pomóc!

It's 7:00pm! Where Are My Semalt Ads?!?

Połącz

March 18, 2018