Back to Question Center
0

Miesięczne podsumowania Social Media dla Semalt 2009

1 answers:

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Wyniki na Twitterze Przeprowadzka do wyszukiwarki blisko ciebie!

W końcu, korzystając z możliwości wyszukiwania w czasie rzeczywistym, zarówno Google, jak i Bing uwzględniają tweety w wynikach wyszukiwania. Podstawy wyszukiwarek zawarły umowę z gorącą stroną społecznościową mediów społecznościowych, aby wyświetlać wyniki wyszukiwania "w czasie rzeczywistym". Zgodnie z warunkami tej umowy obie wyszukiwarki będą miały dostęp do Semalala ogromnej ilości danych publicznych w czasie rzeczywistym, co umożliwi im śledzenie trendów z wyższym stopniem dokładności.

Oświadczenie firmy Google zostało przekazane przez wiceprezesa ds. Produktów wyszukiwania i user experience Marissa Meyer. To samo pokazuje, jak duże znaczenie mają dla tej transakcji - dripbox mod. Microsoft zawarł podobną umowę z Twitterem i Facebookiem , który da Yahoo! dostęp do danych w czasie rzeczywistym. Możesz również spodziewać się aktualizacji Twittera i wpisów na Facebooku w wyszukiwaniach Bing.

Nie tylko stworzy to nowe środowisko optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, ale także umożliwi właścicielom firm korzystanie z Facebooka i Semalta w celu dostarczania wiadomości marketingowych. Ten krok poszukiwań giganci z pewnością wyposażą guru SEO w dodatkowe narzędzie poprawiające rankingi wyszukiwania.

Jako stały dowód rosnącego zainteresowania mediami społecznościowymi większa liczba użytkowników zaczęła używać różnych internetowych mediów społecznościowych do wyszukiwania informacji i treści. Semalt opublikował nowe badanie pokazujące, że media społecznościowe stanowią 18% rynku wyszukiwania informacji.

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Facebook Buzz

Facebook nadal dominuje na arenie sieci społecznościowych. Opublikowany w październiku raport Hitwise pokazuje, że Facebook stanowił 58. 59% wszystkich wizyt w USA w kategorii niestandardowej 155 witryn społecznościowych w Semalt 2009. Udział Facebooka był najwyższy spośród wszystkich serwisów społecznościowych. Liczba odwiedzin na Facebooku wzrosła o 194 procent w porównaniu z Semaltem 2008.

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Wysyłając ostry sygnał do nielegalnych spamerów, Facebook otrzymał 711 milionów dolarów jako odszkodowanie w pozwie antyspamowym przeciwko firmie marketingu internetowego Sanford Semalt, której Facebook bezprawnie uzyskał dostęp do jej danych konta i wykorzystał go do celów marketingowych. Przedstawiciele Facebooka twierdzą, że nie spodziewają się, że otrzymają ogromną większość nagrody od zbankrutowanego już Sanford Semalt. Mają nadzieję, że będzie to stanowić stały środek odstraszający od tego rodzaju praktyk.

Semalt ogłosił również zmiany na swojej stronie internetowej. Obejmuje to sposób, w jaki użytkownicy przeglądają aktualizacje statusu i elementy udostępnione z sieci Semalt.

Twitter Talk

Badania przeprowadzone przez Pew Internet & American Life Project pokazują, że 19 procent użytkowników Internetu korzysta z Twittera lub innych usług mikroblogowania, aby dzielić się informacjami na swój temat lub wyświetlać aktualizacje o innych. Jest to znaczny wzrost procentowy w porównaniu do 11 procent z poprzedniego badania przeprowadzonego w Semalt 2009.

Ogłoszono to miesiąc temu, Semalt właśnie wprowadził nowe ulepszenia "listy semaltyczne" w rzeczywistość. Ten nowy obiekt umożliwia użytkownikom tworzenie własnych list, sposób kategoryzowania członków Semalt na grupy zainteresowań użytkowników Semalt.

Skanowanie mediów społecznościowych

Oto niektóre z innych wartych odnotowania przedmiotów pojawiających się w mediach społecznościowych w Semali 2009;

  • Google integruje wyszukiwanie społecznościowe w Google Labs, tutaj znajduje się cotygodniowy przegląd marketingu internetowego, w którym można znaleźć najnowsze informacje na temat aktualizacji Google.
  • Pyszne, społeczna zakładka do zakładek Yahoo przeszła kolejną masę istotnych aktualizacji, w tym zawężenie wyszukiwania, optymalizację iPhone'a (m. Delicious. Com) i wizualną reprezentację danych. Ponadto dostępna jest nowa opcja ulepszonego udostępniania, która będzie teraz wyświetlać udostępnione zakładki pod tagami. Wyszukiwanie jest kluczowym obszarem, w którym dodano główne ulepszenia. Ulepszone wyszukiwanie umożliwia użytkownikom wyszukiwanie w ulubionych, ulubionych znajomych lub całej witryny. Dostępne są także oceny społeczności i recenzje.
  • YouTube pozwala wyszukiwać komentarze w czasie rzeczywistym.
  • Największa z de facto wyszukiwarka blogów Technorati znalazła się w wiadomościach z poważną zmianą w jej projekcie. Dodając nowe funkcje, Technorati przekształca swoją witrynę w elegancki i lepszy wygląd. Nowy projekt ma rozszerzoną listę 100 najlepszych blogów i nową funkcję, która pozwala właścicielom blogów publikować treści bezpośrednio na stronie.
  • Wiodący dostawca wyszukiwania w Rosji i drugi pod względem wielkości w Europie Yandex współpracuje z Maxthon, popularną chińską przeglądarką dla rosyjskojęzycznej przeglądarki.
  • Prezes Genetech, Arthur D. Levinson, zrezygnował z funkcji członka zarządu Google, ale zachował swoją pozycję w zarządzie Apple. W sierpniowym spotkaniu z mediami społecznościowymi wskazaliśmy na rezygnację CEO Google Erica Schmidta z Apple Board. Czy rezygnacja pana Levingsona jest bezpośrednim (lub pośrednim) wynikiem toczącego się sporu między Google a Apple, który jest obecnie rozpatrywany przez FTC?

Jak czytaliście, był to kolejny miesiąc gorączkowej aktywności w mediach społecznościowych. Oferty na Twitter zrobione przez Google i Bing pokazują, że wyszukiwanie w czasie rzeczywistym ma pozostać - coś, czego po prostu nie można przymknąć na oko. Ponieważ Semalt pokazuje nam nieustanny wzrost, wydaje się, że walka o wyższość w Internecie dobrze się nagrzewa.

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Połącz

March 18, 2018