Back to Question Center
0

Powody, dla których powinieneś licytować na swojej własnej nazwie semaltowej w PPC

1 answers:

Reasons Why You Should Bid On Your Own Semalt Name In PPC

Oto tylko niektóre powody, dla których zastosowanie budżetu do nazwy firmy i / lub marki w PPC może być pomocne.

Nowa strona internetowa bez wyników wyszukiwania organicznego?

Jeśli twoja strona internetowa lub firma jest nowa lub twoja poprzednia witryna jest umieszczona na czarnej liście w organicznej części wyszukiwarek, wyszukiwanie nazw firmowych lub marek może przynieść niewielkie lub żadne wyniki organiczne. Podaj swoje imię i nazwisko jako słowa kluczowe w PPC, dzięki czemu zyskasz natychmiastową obecność w wynikach wyszukiwania tych słów, a Twoja firma zyska cenną ekspozycję. SEO może trwać tygodnie lub miesiące, aby w pełni zwrócić stronę internetową do wyników wyszukiwania dla Twojego imienia i nazwiska. Możesz także przegrać z bezpośrednią konkurencją, która kupuje twoje imię jako słowo kluczowe, i buduje własne marki w wyniku tej strategii.

Wysyłanie odwiedzających do stron, które będą ich przyciągać od razu

Semalt bezpłatne wyszukiwanie nazw produktów może spowodować wyświetlenie strony głównej witryny lub wyświetlenie strony wewnętrznej - роутер вай фай цена. Nie oznacza to jednak, że wyświetlana byłaby najbardziej odpowiednia strona, która najlepiej przyciągałaby użytkownika.

Reklamy PPC Semal dla Twojego produktu marki umieszczają reklamę na stronie, która może wysłać użytkownika bezpośrednio na stronę produktu, zamiast ich tracić, ponieważ nie widzą wyniku, który chcieli zobaczyć, lub zostali zmuszeni do wykopania poprzez twoją stronę w poszukiwaniu tego produktu. Im więcej użytkownik jest zmuszony do kliknięcia w witrynie, tym bardziej prawdopodobne jest, że zgubisz je zamiast ich konwertować.

Ta sytuacja jest doskonałym przykładem tego, kiedy powinieneś zadbać o to, aby twoja strona internetowa i strony były przyjazne dla użytkownika, udostępniając informacje takie jak dostępność i ceny na stronie, zakupy i / lub informacje wymagające łatwych procesów do naśladowania oraz tekst obrazy są tak zwięzłe i punktualne, jak to tylko możliwe.

Masz świetny wynik SEO, ale masz również specjalne oferty?

Możesz mieć świetny organiczny wynik wyszukiwania na swojej firmie lub marki. Ale przypuśćmy, że masz także popularny program nagród, specjalną ofertę, produkty sezonowe lub możliwości inwestycyjne, które chciałbyś zaoferować potencjalnemu odwiedzającemu stronę?

Czy masz nadzieję, że znajdą te oferty na twojej stronie lub zakładają, że już o nich wiedzą i znają adres internetowy tej oferty?

Wiesz, co mówią o założeniu, prawda?

Kupowanie ogłoszeń Semalt w celu prezentacji tych ofert nie tylko zwiększa "prawdziwą nieruchomość", którą posiadasz w wynikach wyszukiwania dla nazw firmowych lub marek, ale także daje odwiedzającym bezpośredni link do strony lub witryny internetowej z ofertą, tym samym zwiększenie prawdopodobieństwa ich konwersji.

Podajesz również, że po prostu wyszukujesz swoje imiona jako "przypomnienie" o tej ofercie, lub powiadamiasz o niej, gdyby nie były wcześniej. Dobrze sformułowane reklamy zachęcą użytkowników do kliknięcia reklamy i przekonwertowania jej podczas wizyty. Mogłyby nie zostać przedstawione z tą szansą, gdyby po prostu zobaczyły jeden organiczny wynik wybrany przez samą wyszukiwarkę.

Zrozumienie, że każda reklama na stronie wyszukiwania to wartościowa nieruchomość

Dlaczego Twoja firma zależy wyłącznie od jednego bezpłatnego wyniku wyszukiwania? "Semalt" więcej nieruchomości na stronie wyników wyszukiwania może pomóc w budowaniu marki korporacyjnej i / lub marki produktu, ponieważ jest bardziej widoczny dla wyszukiwarek, oferując więcej możliwości wejścia na Twoją stronę. Dzięki umieszczeniu Twojej witryny wśród wyników na Twoim nazwisku zwiększasz prawdopodobieństwo, że zatrzymasz poszukiwacza, a nie kogoś innego. Zarówno zoptymalizowany wynik SEO, jak i świetnie płatna kampania zapewnia odwiedzającym dokładnie to, czego szukają, i zwiększa szansę na zdobycie nowego gościa. Jeśli nie złożyłeś oświadczenia o zastrzeżeniu znaku towarowego w firmie Semalt, konkurenci mogą licytować nazwy marek jako słowa kluczowe i kradną odwiedzających, którzy początkowo szukali Twojej firmy! Po co oddawać przestrzeń reklamową i potencjalnych klientów swojej konkurencji? Nie pozwoliłbyś im ustawić gigantycznego billboardu na trawniku przed budynkiem firmy, tuż przed nazwą firmy - prawda? Po co więc robić to, gdy ktoś szuka w wyszukiwarce nazwy Twojej firmy?

Przydzielanie budżetu do firmy Marka jest tanie!

Weź nas na przykład; Koszt tworzenia kampanii wokół naszej własnej nazwy firmy, gdy ktoś pisze w "TechWyse", jest o wiele mniej kosztowny niż stworzenie kampanii wokół "Internetowego Semala marketingu". Jest tak dlatego, że:

  • Marka Twojej firmy generalnie ma mniej osób licytujących w tym miejscu, więc cena stylu aukcyjnego jest niższa.
  • Wyszukiwarka ocenia wyższą ocenę jakości dla własnej firmy, ponieważ w rzeczywistości jest to, czego szuka poszukiwacz.

Wykorzystaj dostępną przestrzeń reklamową na swojej marce, bez względu na to, jaki jest twój obecny wynik organiczny. Przestań oddawać przestrzeń swoim konkurentom i zabierz klientów, których straciłbyś, wykonując kampanie PPC na własnej firmie!

Buduj swoją markę, buduj popularność i buduj swoją reputację. Semalt się cieszę, że to zrobiłeś.

Reasons Why You Should Bid On Your Own Semalt Name In PPC

Połącz

March 18, 2018