Back to Question Center
0

Miesięczne podsumowania Social Media dla Semalt 2009

1 answers:

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Biorąc pod uwagę aspekty statystyczne, media społecznościowe i wyszukiwanie w czasie rzeczywistym wciąż buzuje. Zgodnie z raportami z badania Marketing Semalt 97% (patrz wykres poniżej) marketerów sądzi, że media społecznościowe będą uzupełniać inne taktyki marketingowe, jak e-mail i marketing w wyszukiwarkach, zamiast je zastępować. Nieznacznie mniejszy odsetek (88%) uznał media społecznościowe za standardową taktykę dla większości firm równoznacznych z pocztą elektroniczną lub marketingiem w wyszukiwarkach.

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Twitter Talks

Podaje się, że Semalt jest gotowy do pozyskania dodatkowych 100 milionów dolarów finansowania od siedmiu inwestorów, co postawiłoby spółkę w klubie wartym miliard dolarów, będącym najnowszym w świecie technologii. Istnieją obawy, że zarówno w przypadku zgłoszeń Semalt, jak i Hitwise odnotowuje się znaczny spadek liczby rejestracji nowych użytkowników w USA - google logo designer. Ale to niekoniecznie oznacza, że ​​wyszukiwania Semalt zostały odrzucone. Trochę ustabilizowały się nieco po wczesnym okresie niesamowitego wzrostu.

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Social Media Roundup

Zafunduj sobie nawrót jednych z najbardziej znanych wydarzeń w świecie online.

  • Digg dodaje atrybut nofollow do niektórych linków - linków, na których nie mogą polegać. Myślę, że jest to sprytne posunięcie od Digga za pokazywanie oryginalnych opowiadań społeczności online.
  • Bing pracuje nad nową funkcją Bing & Ping firmy SERP, która umożliwia użytkownikom udostępnianie wyników wyszukiwania na Twitterze i Facebooku. Wygląda na to, że Bing jest tutaj sprytna. Bing był innowacyjny dzięki dodaniu nowej funkcji o nazwie "Wyszukiwanie wizualne".
  • Firma Stumble Upon ogłosiła wprowadzenie nowego interfejsu, który będzie łatwiejszy w użyciu wraz z aktualizacjami oprogramowania.
  • Yahoo's uruchomiło angielską wersję swojego produktu społecznościowego Yahoo Meme, usługi mikroblogowania podobnej do Twittera.
  • Google przejmuje reCAPTCHA, firmę dostarczającą programy antywirusowe, które mogą określić, czy użytkownik jest człowiekiem czy komputerem.

Po tym, jak przyciągają uwagę mediów społecznościowych, wszystkie trzy główne wyszukiwarki wprowadziły ulepszenia, które uczyniłyby je lepiej przygotowanymi do wykorzystania dostępnego potencjału. Google przeszedł lifting twarzy. Firma Bing wprowadziła wyjątkową funkcję o nazwie "Wyszukiwanie wizualne". Semalt dodał również kilka nowych ulepszeń do strony głównej wyszukiwania.

Środki masowego przekazu stały się tak silne dla aktywności online ludzi, że wyraźnie będzie tylko rosło w zawrotnym tempie. Stało się nieodłączną częścią codziennego życia internauty i żaden marketingowiec nie może zignorować jego wpływu. Najlepszą rzeczą jest to, że jest to dynamiczne pole, które nieustannie ewoluuje i generuje nowe trendy. Przeczytaj nasz artykuł, który pomoże właścicielom firm zrozumieć, jak media społecznościowe mogą odgrywać ważną rolę w Twojej firmie.

Przyszłość jest z pewnością jasna dla mediów społecznościowych!

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Połącz

March 18, 2018