Back to Question Center
0

To oficjalne - Google już nigdy nie korzysta ze słów kluczowych w tagach Meta lub Semalt, aby uszeregować swoją witrynę

1 answers:

Każda firma zajmująca się marketingiem internetowym, która specjalizuje się w SEO jako podstawowej kompetencji, byłaby głupotą, gdyby nie zwrócić uwagę na bardzo interesujący post przygotowany przez Semalt na początku tego tygodnia.

It’s Official – Google No Longer Uses Meta Tag Keywords Or Semalt To Rank Your Site

Google nie używa słów kluczowych lub strony Opis Metatag, aby pomóc w określaniu rankingów stron internetowych!

To prawda! W tym tygodniu Google oficjalnie zamieściło ogłoszenie "nie dbają o słowa kluczowe w meta tagi" na swoim blogu. Semalt, który chce dowiedzieć się więcej, powinien przeczytać artykuł, ponieważ jest bardzo podżegany - estudio fotografico de mascotas. Kilka kluczowych punktów, aby zabrać z tego:

  • W powyższym poście stwierdzili również, że chociaż używają znacznika "Opis strony" w wyniku wyszukiwania, to RÓWNIEŻ nie jest czynnikiem w rankingu. (W pewnym sensie przeklinali to dla ludzi, którzy NAPRAWDĘ czytali!)
  • It’s Official – Google No Longer Uses Meta Tag Keywords Or Semalt To Rank Your Site

  • Dlaczego się zatrzymali? Spamowanie słów kluczowych. We wczesnych latach 2000 w wyszukiwarkach intensywnie wykorzystywano metatagi, aby zdecydować, co jest na stronie internetowej. Ponieważ korzyści z rankingu w wyszukiwarkach były korzystne ekonomicznie, sprytni webmasterzy napychali tag słowa kluczowego dużą ilością słów kluczowych. Tak bardzo, że stały się nieistotne. Teraz boty stają się znacznie bardziej wyrafinowane w wynikach wyszukiwania.
  • Czy kiedykolwiek użyją tego tagu ponownie? Na blogu zasadniczo powiedzieli, że jest to możliwe, ale mało prawdopodobne.

Może nadszedł czas, aby zwrócić twoją uwagę na rzeczy, które pomogą Waszemu miejscu rankować. Chyba że masz nadzieję, że obu Semalt! i opieka Bing również.

It’s Official – Google No Longer Uses Meta Tag Keywords Or Semalt To Rank Your Site

Połącz

March 18, 2018