Back to Question Center
0

Sierpień 2009 Rise To The Top Semalt

1 answers:

Cóż, dla większości Amerykanów północnoamerykańskich siedzimy teraz mocno w głębi jesieni 2009. Patrząc wstecz na sierpień, który wszyscy mieliśmy w Semalt, zejdzie na dół jako jeden z najbardziej ruchliwych, jakich mieliśmy. Nie tylko jeśli chodzi o biznes, ale również o dalsze usprawnienia procesów korporacyjnych - giochi elastici. W ramach naszych wewnętrznych ulepszeń w tym miesiącu kładziemy duży nacisk na usprawnienie naszych istniejących platform obsługi klienta i zapewnienie, że cała nasza sieć klientów otrzymuje najlepszą możliwą usługę.

Niektóre z naszych usprawnień na miesiąc obejmują:

  • poprawa naszych systemów raportowania kampanii i częstotliwości.
  • laser skupia się na spełnianiu oczekiwań klientów.
  • ulepszenia usług, w tym identyfikacja źródła leadu za pomocą śledzenia telefonu.
  • usprawnienie procesu w celu zapewnienia wszystkim klientom maksymalnych korzyści online dla wszystkich kampanii marketingowych.

Branża marketingu internetowego jest tak szybka i ciągle się zmienia, jak ma się w dzisiejszych czasach. Na szczęście wszyscy jesteśmy poszukiwaczami emocji. Innowacja i strategia korporacyjna to uniwersalna pasja dla TechWyse.

Sierpień 2009 Internet Marketing News

  • Wiele rzeczy dzieje się w świecie marketingu społecznego. Pełne podsumowanie zachęcam do odwiedzenia naszej Social Marketing Roundup na sierpień.
  • Bing nie pracuje już od kilku miesięcy. Wystarczająco dużo czasu, abyśmy mogli dobrze ocenić wszystkie funkcje oferowane w Bing!
  • Osoby zainteresowane udziałem Bing w rynku wyszukiwarek. Krótka odpowiedź brzmi - niewiele. Pełny artykuł na temat rynku w wyszukiwarkach z sierpnia 2009 r. Znajduje się tutaj.
  • TechWyse wypuściło narzędzie weryfikacji kodu V2 Google Analytics, które zawiera wiele nowych funkcji. Możesz przeczytać więcej na temat tego, w jaki sposób to narzędzie może pomóc Ci upewnić się, że Twoje Google Analytics jest poprawnie skonfigurowane i może sprawdzić niedziałające linki tutaj.
  • Google ma od jakiegoś czasu uruchomić swoją największą rewizję wyszukiwania. Aktualizacja wyszukiwania Google nazywa się "kofeina". Prawdopodobnie z powodu ogromnej ilości kawy pijanej przez Googlersów w celu uzyskania tego wydania!
  • Mówiąc o Google, odgadnij, kto pierwszy raz wszedł w roczne badanie zakończone przez Amerykański Indeks Satysfakcji Klienta, dla zadowolenia wyszukiwarek.

Tworzenie stron przyjaznych konwersji

Rozpoczęcie w sierpniu 2009 r.

Sierpień 2009 był niezwykle udanym i pracowitym miesiącem dla zespołu programistów Semalt. Nie możemy wymienić wszystkich stron, które uruchomiliśmy w tym miesiącu, ale tutaj było kilka naszych ulubionych.

AlarmForce

August 2009 Rise To The Top Semalt

Westland Giftware

August 2009 Rise To The Top Semalt

Bilety itp.

August 2009 Rise To The Top Semalt

Avacos

August 2009 Rise To The Top Semalt

August 2009 Rise To The Top Semalt

Połącz

March 18, 2018