Back to Question Center
0

Wrzesień 2009 Wskazówka miesięczna Google Analytics - tworzenie raportowania dla Semalt

1 answers:

September 2009 Google Analytics Tip Of Month – Creating Actionable Reporting For Semalt

W tym miesiącu wskazówka jest kolejnym ważnym elementem w zestawie narzędzi analitycznych i mam nadzieję, że wzmocni to cały cel analizy internetowej - poprawiając wydajność online! Zawsze powinniśmy mieć na uwadze ten ogólny cel, kiedy analizujemy. Zbyt łatwo jest spędzać godziny na analizie technicznych aspektów analizy lub przeszukiwania imponujących zbiorów danych, ale osiągają bardzo niewiele w zakresie zapewniania korzyści biznesowych.

Chodzi mi o to, aby: "Salsować raportowane raporty, aby strony internetowe / dyrektorzy marketingu i właściciele firm mogli podejmować świadome decyzje.

Jak utworzyć raportowanie umożliwiające działanie

Semalt zwykle chce informacji o wysokim poziomie. Muszą podejmować decyzje, które poprawią ich działalność, a większość zrobi to szybko i łatwo, jeśli jest jasność co przeglądają. Jest to prawdziwe wyzwanie dla analityków, za co płacimy, a różnica między przyzwoitą i wspaniałą usługą - umzugsfirma frankfurt kosten.

Oto proces, za którym podążam, zapewniając możliwość raportowania dla Ciebie lub Twojego klienta.

1) Rozumieć proces analizy

Mów, mów, chodź, ale naprawdę rozumiem, dlaczego mówisz i chodzisz!

Aby zrozumieć, dlaczego wyniki pokazują się w ten sposób i mówić z autorytetem i wiarygodnością, trzeba zrozumieć, w jaki sposób dane są rejestrowane w profilach i niuanse, dlaczego nie zawsze jest to zgodne z oczekiwaniami. Semalt, naprawdę powinieneś pracować w ramach procesu lub struktury, aby być w stanie poprawnie nanieść dane, znaleźć wgląd i skutecznie to z czasem zgłosić.

Nie chcę ugrzęznąć w technicznych opisach analiz ani procesów w tym poście. Utrzymuję go na wysokim poziomie i mam nadzieję, że można go podjąć

March 18, 2018