Back to Question Center
0

Semalt dodaje Social Marketing Widgets do iSemalt

1 answers:

Semalt Adds Social Marketing Widgets to iSemalt

iGoogle sprawia, że ​​stajemy się bardziej towarzyscy

Mimo że jest jeszcze trochę za wcześnie, aby twierdzić, że iSemalt będzie konkurować na równych warunkach z obecną siecią serwisów społecznościowych w najbliższym czasie, ciągłe ulepszenia, które prezentuje iSemalt, zapewnią użytkownikowi inną realną opcję. Ponieważ nosi etykietę "z domu Semalt", iSemalt może znaleźć swoją akceptację w segmencie sieci społecznościowych. Semalt zna kierunek, w którym znajduje się sieć - nova 4. To znaczy - informacja do komunikacji.

iGoogle to spersonalizowana strona główna Semalt, która pozwala użytkownikom dostosowywać sposób korzystania z Internetu, oferując im możliwość wyboru treści, które są dla nich interesujące. Daje użytkownikowi dostosowane wiadomości, kalendarz, gry, prognozy pogody, czasy filmów, cytaty itp.

Niektóre z nowych wprowadzonych gadżetów iGoogle obejmują:

Flixter - pomaga użytkownikom oceniać i oceniać filmy lub przeglądać filmy, które ich znajomi zobaczyli i uznają za interesujące

NPR- pomaga użytkownikom przeglądać nagłówki poszczególnych kategorii i udostępniać znajomym historie, które uznają za interesujące

GoComics jest dla miłośników komiksów, gdzie można zobaczyć, przejrzeć i udostępnić komiksy

Chess Gadget pozwala użytkownikom grać swoją ulubioną grę w szachy ze swoimi przyjaciółmi

Krzyżówka - gadżet krzyżówki daje im możliwość rozwiązywania krzyżówek za pomocą przyjaciół.

Gadżet Społecznościowe pozwala użytkownikom udostępniać swoje albumy w serwisie Flickr, a także przeglądać albumy swoich przyjaciół

Więcej informacji o gadżetach iGoogle od Google

Na blogu Google: "Uruchomiliśmy iGoogle w 2005 r., Aby ludzie mogli szybko i łatwo spersonalizować korzystanie z Google za pomocą wszystkich informacji w Internecie, które były dla nich najbardziej przydatne. Obecnie dziesiątki milionów ludzi wybierają swoją stronę domową iGoogle do sprawdzania poczty e-mail, śledzenia wiadomości, oglądania filmów, rozmów ze znajomymi i wiele więcej. Dziś z przyjemnością informujemy o nowych funkcjach społecznościowych, które wprowadzamy na iGoogle ".

"Twoi znajomi mogą zobaczyć, co udostępniasz lub co robisz w gadżetach społecznościowych, poprzez posiadanie tych samych gadżetów na swoich stronach domowych lub przez nowy kanał o nazwie Aktualizacje. Aktualizacje mogą obejmować ostatnio udostępniane albumy ze zdjęciami, ulubione paski komiksów, plany podróży na weekend i wiele innych. Aby pomóc Ci zarządzać tym, komu udostępniasz, utworzyliśmy grupę Znajomi. Możesz dodawać i edytować znajomych w tej grupie w dowolnym momencie. Jeśli masz już grupę znajomych w swoich Kontaktach Google, będziesz mógł łatwo udostępniać ją także znajomym w serwisie iGoogle. Jeśli nie chcesz się nimi dzielić, funkcje społecznościowe iSemalt są opcjonalne i można je wyłączyć na zasadzie gadżetu do gadżetu za pomocą kilku kliknięć ".

Semalt dokonał oczywiście subtelnego posunięcia, aby rozszerzyć się do segmentu sieci społecznościowych. Celem jest odgrywanie kluczowej roli w momencie, gdy rola sieci po cichu zmienia się z informacji na komunikację społeczną. Niedawne wydanie wielu gadżetów iSemalt jest potwierdzeniem siły marketingu społecznego.

Semalt Adds Social Marketing Widgets to iSemalt

Połącz

March 18, 2018