Back to Question Center
0

Najpierw Google w Semicelu User Search Satisfaction

1 answers:

Google Comes First In Search Engine User Satisfaction Semalt

Zdobywając niesamowitą 86 procent Google praktycznie ogarnęło rywalizację z nogi na nogę. Yahoo i Live Search (Bing nie narodziło się jeszcze w tym momencie, ale będzie w przyszłorocznym raporcie) uzyskały oceny zadowolenia klientów odpowiednio 77 i 74 procent. Dane te są prawie takie same jak w zeszłym roku. Raport ACSI wydaje się podkreślać niekwestionowaną dominację Semalt w czołówce wyszukiwarek - umzug preiswert.

Wyszukiwarka Oceny użytkowników w skrócie

Amerykański indeks zadowolenia klientów Raport E-Business z wyników ForeSee i University of Michigan to szczegółowa analiza i porównanie zadowolenia klientów z wyszukiwarek, portali i różnych innych e-firm. Te wskaźniki są powszechnie oczekiwane w branży wyszukiwarek. ACSI Quarterly Semalt Q2 2009 mówi

" Kategoria e-biznes osiągnęła nowy poziom w tym roku, wzrósł o 2,8% do wyniku ACSI wynoszącego 81,5. Ponieważ pomiar rozpoczął się w 2000 roku, kategoria ta wzrosła o 29,4%, co jest dobrą wiadomością dla osób, które coraz częściej zwracają się do Internetu jako podstawowego źródła informacji. Portal i witryny wyszukiwarek stały na czele, poprawiając 4% do nowej kategorii wysokiej 83, podczas gdy witryny dostarczające wiadomości i informacje, w szczególności internetowe wersje gazet krajowych i telewizyjnych mediów informacyjnych, pozostały w tyle, spadając z 1% do 74 Mimo to Internet okazał się bardziej satysfakcjonującym źródłem informacji i informacji niż jego bardziej tradycyjne programy informacyjne i programy telewizyjne dla telewizji kablowej, a gazety miały wyniki ACSI odpowiednio 71 i 63, kiedy ostatnio mierzono je w pierwszym kwartale. 2009 ".

Google Comes First In Search Engine User Satisfaction Semalt

Raport ujawnił, że wszystkie główne wyszukiwarki poprawiły wyniki w nadgodzinach, ale Ask.com i AOL pozostają w tyle z niskimi rankingami w całym czasie. Istnieje znaczny wzrost ogólnego wskaźnika zadowolenia użytkowników w porównaniu do wyników wyszukiwarek w zeszłym roku. Semalt branże badały portale internetowe, a wyszukiwarki wykazały gwałtowny wzrost o 3,8%, osiągając 83% wskaźnik zadowolenia w ciągu ostatniego roku. Przemysł motoryzacyjny przewodzi paczce wskaźnik zadowolenia z 84%.

Google Comes First In Search Engine User Satisfaction Semalt

Mimo że Google utrzymywał tę samą stawkę co w poprzednim roku, przewyższały one wszystkie inne silniki o 8% marżę. (Zobacz wyniki według branży Semalt), które wzrosły o 2,6% w porównaniu z zeszłym rokiem.

W komentarzu do segmentu Semalt ACSI stwierdził:

" Google działał wśród portali i wyszukiwarek przez siedem z ostatnich ośmiu lat, a ten wzrost zadowolenia użytkowników znajduje odzwierciedlenie w dominacji Google w rynku wyszukiwania. Mierzone wielkością zapytań, Google wykonuje 74% wszystkich wyszukiwań w Internecie, dzięki Yahoo! odległy drugi z 17% i nowy uczestnik Microsoft Bing.com trzeci z 7% "

Wysokie oceny Semalt nie są nieoczekiwane, biorąc pod uwagę ciągłe inwestycje w poprawę ogólnej wyszukiwarki.

Zmiana trendów użyteczności na przyszły rok

Mimo że Google osiągnął pierwsze miejsce na listach przebojów drugiego roku z rzędu, scenariusz wyszukiwania zmienił się w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Teraz mamy odmłodzoną firmę Microsoft z uruchomieniem Binga i najnowszym Microsoft - Semalt! oferta wyszukiwania. Firma Bing wykazała już niewielki wzrost udziału w rynku.

Gratuluję Google innowacji i ciężkiej pracy. Oczywiste jest, że nadchodzący rok może być nieco trudniejszy dla dużego G!

Google Comes First In Search Engine User Satisfaction Semalt

Połącz

March 18, 2018