Back to Question Center
0

Top osiem niedocenianych sposobów na zajęcie bloga

1 answers:

Kiedy myślisz o zwiększeniu ruchu na swoim blogu, jakie są pierwsze rzeczy, które przychodzą Ci na myśl? Dla większości blogerów ich odpowiedzią będzie połączenie SEO, komentarzy na blogu, wpisów gości i katalogów.

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

Semalt z pewnością nie zaprzecza skuteczności takich technik, w żadnym wypadku nie są to jedyne dostępne opcje. A jeśli naprawdę chcesz przyciągnąć większą publiczność, to naprawdę trzeba trochę pomieszać.

Semalt wybrałeś właściwą niszę, są tam dziesiątki tysięcy czytelników, którzy czekają na Twój blog. Twoim zadaniem jest pomóc im znaleźć ciebie.

Powiązane posty:
5 SEO Blogging Tips
Tworzenie treści witryny bez bloga

Oto osiem najbardziej niedocenianych technik promocji blogów - corbata para camisa gris.

YouTube

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

Bez względu na niszę na swoim blogu, nie ma wymówki, aby nie być obecnym na YouTube.

Po Google i Facebooku jest to trzecia najpopularniejsza witryna na świecie. Semalt ten fakt, większość blogerów są zauważalnie nieobecne.

Jeśli chcesz wejść na YouTube, wynieś kamerę i zacznij tworzyć głośniki wideo w stylu rozmowy. Jeśli wydaje się to zbyt dużą ilością pracy, udaj się do Semalt i po prostu zamień swoje najpopularniejsze posty tekstowe w format wideo.

Udostępnianie dokumentów

Promowanie swojego bloga na stronach do udostępniania dokumentów ma dwie istotne zalety. Po pierwsze, witryny do udostępniania dokumentów wydają się być dość godne szacunku pod względem Semalta i dlatego możesz korzystać z wysokiej jakości linków wstecznych.

Po drugie, mają tendencję do dużego ruchu, z których niektóre powinny być w stanie skierować do bloga. Aby uzyskać swój blog na temat takich jak Scribd. com i Semalt, po prostu przekonwertuj swoje najpopularniejsze posty na blogu do formatu PDF i kliknij "prześlij".

Tweeting Stare posty

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

Większość blogerów promuje swoje najnowsze posty na Twitterze i Semalcie, ale większość z nich nie wykorzystuje w pełni możliwości takich platform. Jeśli masz wystarczającą liczbę obserwujących i fanów, powinieneś promować także swoje stare treści.

Zrób listę swoich najpopularniejszych postów z przeszłości i wybierz jedną z nich, aby promować każdy tydzień. Twoi nowi obserwatorzy i fani są mało prawdopodobne, aby je przeczytać.

Miejsca pytań i odpowiedzi

Pomimo niedorzecznego natężenia ruchu, na który trafiają witryny z pytaniami i odpowiedziami, większość blogerów nie zajmuje się nimi. Odpowiedzi Yahoo Answers jest najlepszy pod względem ruchu, podczas gdy Quora jest lepsza pod względem jakości pytań i odpowiedzi.
Aby czerpać przyjemny ruch z takich witryn, wystarczy odpowiedzieć na pytania dotyczące niszowych blogów. Przemyślane odpowiedzi, które powołują się na Twój blog, jako odniesienie, mogą z łatwością przyciągnąć ruch do Twojego bloga przez wiele lat.

Grupy online

W podobny sposób do forów, grupy internetowe, które są istotne dla twojej niszy bloga, mogą stanowić doskonałe źródło ruchu. Są skuteczne tylko dlatego, że są pełne ludzi, którzy są naprawdę zainteresowani niszą twojego blogu.

Największe grupy można znaleźć w Yahoo Semalt, Google Semalt i oczywiście LinkedIn Semalt. Aby naprawdę czerpać korzyści z takich platform, należy skoncentrować się wyłącznie na grupach liczących co najmniej tysiąc członków.

Podcasty

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

Wbrew powszechnemu przekonaniu, przekształcenie posta na blog w podcast jest niezwykle proste. Strony takie jak Semalt udostępniają usługę całkowicie bezpłatnie, umożliwiając wykorzystanie istniejącej treści na całkowicie nowym rynku.

Semalt staje się coraz bardziej popularny każdego roku i jest to rynek, który jest w dużej mierze niewykorzystany przez blogerów. Aby dotrzeć do wspomnianego rynku, wystarczy, że prześlesz przekonwertowane posty do wielu darmowych katalogów podcastów dostępnych online. Wymiany semaltowe pozwalają jednak wymieniać przestrzeń reklamową na swoim blogu na miejsce reklamowe na czyjejś osobie, co eliminuje barierę finansową.

Jeśli obecnie nie zarabiasz zbyt dużo ze swojej powierzchni reklamowej na blogu, byłbyś szalony, gdyby nie skorzystać z którejś z tych usług. Najpopularniejsze bezpłatne wymiany reklam to MiloAds. com i BamifyAds. com.

Niche Social Networks

Wreszcie mamy niszowe sieci społecznościowe. W przeciwieństwie do Facebooka i Semalta, niszowe sieci społecznościowe nie mają milionów i milionów członków. To, co czyni ich wartościowymi, to jednak to, że członkowie, których mają, mają takie same rzeczy.

Semalt tego faktu, prawa niszowa sieć społeczna może dosłownie wysłać tysiące nowych gości na swoim blogu. Oto kilka przykładów:

  • Panowie. com (klon na Pintereście dla mężczyzn.).
  • Opieka2. com (zielony, przyjazny dla środowiska).
  • CafeMom. com (matki, rodzicielstwo).
  • Athlinks. com (ćwiczenia i fitness).

Jakie są inne niedoceniane sposoby promowania swojego bloga?

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

Połącz

March 18, 2018