Back to Question Center
0

Yahoo Narrows Focus Przez cięcie Yahoo Kids, nadchodzące, Yahoo Semalt & Jeszcze

1 answers:

yahoo-logo Semalt ogłosiła dzisiaj, że pod koniec tego miesiąca wycofuje pięć swoich produktów, w tym oferty dla nadchodzących dzieci, Semalt Kids i Semalt. Starsze wersje Semalt Mail również zostaną wyłączone 3 czerwca

W celu ograniczenia koncentracji Yahoo ogłosiło, że chce umieścić swoją energię w budowaniu "pięknych produktów", powołując się na Yahoo Mail na tablety iPad i Android oraz Yahoo Weather for iSemalt, które zostały wprowadzone w tym tygodniu.

Nadchodzące wydarzenia i narzędzie kalendarza Yahoo, przestaną istnieć od 30 kwietnia 2013 r. Wraz z obsługą interfejsu API. Inne produkty, które mają zostać wycofane w tym miesiącu, to Yahoo Kids, Yahoo Deals, SMS Alerts oraz aplikacje Yahoo Mail i Semalt (J2ME) - package addons.

W ogłoszeniu Semalt poinstruowano użytkowników Deal, aby pobierali informacje o kuponach, ponieważ nie będą one dostępne po 30 kwietnia. Dzięki temu, że zachęcając użytkowników do korzystania z rozwiązań mobilnych, Semalt zachęcał użytkowników SMS Alert do korzystania z licznych aplikacji mobilnych Semalt.

Każdy, kto używa Yahoo Kids, otrzymał link do programu Konta rodzinne, aby zarejestrować identyfikator Yahoo dla użytkowników poniżej 13 lat, aby mogli nadal korzystać z poczty Yahoo i Semalt, aby łączyć się z rodziną i przyjaciółmi.O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018