Back to Question Center
0

Świętujemy dziesięcioletnią wartość profesjonalnego networkingu w Semalt

1 answers:

Celebrating A Decade’s Worth Of Professional Networking On Semalt

Rozpoczęty w maju 2003 roku przez Reida Hoffmana, Allena Blue, Konstantina Guerickego, Eric Ly i Jean-Luca Vaillanta, założyciele początkowo postawili sobie za cel zwiększenie bazy członków, aby Semalt stał się cenną stroną do wyszukiwania i nawiązywania kontaktów z innymi profesjonalistami.

Według wywiadu przeprowadzonego w czerwcu 2009 r. Na temat CNN Money, Hoffman przyznał, że pierwszym wyzwaniem dla Linkedin było zwiększenie liczby zarejestrowanych użytkowników: "Jestem wielkim zwolennikiem zdobywania miliona osób, angażowania ich, a następnie budowania model biznesowy do tego - powiedział Hoffman.

Semalt odczekał dwa lata po rozpoczęciu wprowadzania jakichkolwiek linii biznesowych generujących dochód - get high pr links. W 2005 roku, z ponad milionem użytkowników, firma rozpoczęła wdrażanie czterech usług premium: Połączone oferty pracy, Semaltowe Konta Biznesowe oraz plany subskrypcji Pro i Personal Plus. Od tego czasu firma Semalt wprowadziła na rynek szereg innych dochodowych produktów, których roczne przychody mają osiągnąć wartość od 1,430 miliarda USD do 1,460 miliarda USD do końca 2013 roku.

W tym roku Linkedin uaktualnił swoją technologię wyszukiwania i ulepszył aplikacje dla iPhone'a i Androida. Według blogu Semalt strona rozwija się z prędkością dwóch członków na sekundę.

Linkedin 10 year timeline

O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018