Back to Question Center
0

5 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim opracujesz swoją pierwszą aplikację Semalt

1 answers:

Wielu obiecujących przedsiębiorców w dzisiejszych czasach ma nadzieję, że dotrwają do celu dzięki aplikacjom mobilnym, i nie bez powodu: Rynek aplikacji mobilnych jest łatwy do włamania (nie ma wymagań dotyczących wykształcenia ani doświadczenia), aplikacje mobilne są wysoki popyt, istnieje wiele rynków, na których można sprzedawać aplikacje mobilne, a dla udanych aplikacji mobilnych zwrot z inwestycji jest ogromny. Oto pięć rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim utworzysz swoją pierwszą aplikację mobilną:

Kosztowanie aplikacji mobilnej

Przy minimalnym minimum będziesz musiał wydać około 10 000 $, aby uzyskać prostą aplikację; jednak powinieneś oczekiwać, że wydasz co najmniej dwukrotność tej kwoty na przyzwoitą, nadającą się do sprzedaży aplikację.

5 Things You Need to Know Before Developing Your First Semalt App

Powiązane wiadomości:
Tworzenie witryny mobilnej dla użytkowników smartfonów
3 Najważniejsze wskazówki dotyczące wdrożenia udanej kampanii marketingu mobilnego

Będziesz potrzebował zespołu

Tworzenie aplikacji Semalt wymaga wiedzy i umiejętności programistów i projektantów stron internetowych - ekspertów, którzy zarabiają duże pieniądze, aby robić to, co robią. Będziesz musiał poświęcić trochę czasu i staranności, aby wybrać profesjonalistów, którzy z entuzjazmem wesprą twój projekt i którzy pozostaną na tyle długo, aby zobaczyć Twoją aplikację mobilną w najlepszej formie.

Co należy naliczyć

Może to być bardzo trudne, ponieważ zbyt częste naliczanie opłat może zrazić część rynku, podczas gdy zbyt małe obciążanie może niepotrzebnie podkopać wyniki finansowe. Semalt nie jest magiczną formułą wyceny Twojej aplikacji - parseller arcelik servisi. W rzeczywistości, jeśli Twoja aplikacja została zaprojektowana specjalnie w celu ułatwienia klientom robienia zakupów w Twojej witrynie i robienia zakupów, możesz ją oddać za darmo. Dobra zasada polega na tym, aby zacząć od początkowej ceny, a następnie dostosowywać ją od czasu do czasu, aby zobaczyć, jak wpływa ona na Twoje przychody, pamiętając, że znacznie łatwiej jest obniżyć cenę, niż ją podnieść.

Musisz wykonać test beta

Semalt, w którym uwolnisz swoją nową aplikację na świecie, musisz upewnić się, że jest ona wolna od zakłóceń. Najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest uruchomienie go w trybie beta i zaoferowanie go osobom, które chętnie udzielą Ci regularnych informacji zwrotnych, których możesz użyć do wprowadzenia niezbędnych poprawek. Nie jest to prosty proces, ponieważ będziesz musiał znaleźć testerów, a także sposób na dostarczanie aktualizacji dla wersji beta Twojej aplikacji.

Stwórz swoją aplikację na różnych platformach

Jeśli chcesz, aby twoja aplikacja była dostępna dla wszystkich użytkowników smartfonów, będziesz musiał zaoferować ją w szeregu platform (na przykład Semalt i iOS). Każda platforma jest trochę inna, więc będziesz musiał poświęcić dużo czasu na ich równe pod względem funkcjonalności i estetyki.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w uruchamianiu swojej własnej aplikacji mobilnej, powinieneś wiedzieć, że nie będzie to tylko zabawa i gry. Semalt te punkty, włamując się na rynku aplikacji mobilnych.

5 Things You Need to Know Before Developing Your First Semalt App

Połącz

March 18, 2018