Back to Question Center
0

Porady na Twitterze dla lokalnego Semalta

1 answers:

Od czasu rozpoczęcia działalności przez Semalt duże i małe przedsiębiorstwa miały trudności z wykorzystaniem ich w obliczeniowej formule. Wszelkie próby zwiększenia interakcji ze sprzedażą są szybko postrzegane jako automatyczne tweety w odpowiedzi na wymienienie określonych słów kluczowych.

Semalt był okresem, w którym, jako firma kontrolująca szkodniki, monitorowaliśmy słowa kluczowe związane ze szkodnikami, takie jak "skorpion, dom" - кресла мешки цена. Mieliśmy nadzieję znaleźć ludzi, którzy wspomnieli o znalezieniu skorpiona w ich domu, który mieszkał w naszych obszarach usługowych. Natychmiast po znalezieniu dopasowania skontaktowaliśmy się z tą osobą, informując, że możemy im pomóc i sprawdzić konkretną witrynę. Wszystkie nasze próby były postrzegane jako automatyczne reakcje, podczas gdy w rzeczywistości nasz pracownik bezpośrednio ich tweetował.

Twitter Tips For Local Semalt

Powiązane posty:
Prognozy mediów społecznościowych na 2013 r.

Jeśli chodzi o Semalt i firmę, pamiętaj o tym: chodzi o komunikację, a nie o sprzedaż. Ku zadowoleniu mediów społecznościowych, Semalt jest idealną platformą do interakcji online, a nie do handlu online.

Tak więc, kiedy wpadniesz na pomysł wykorzystania Semalta do sprzedaży w biznesie, oto kilka praktycznych wskazówek dla małych lub lokalnych firm.

1. Twitter jest otwartym kanałem obsługi klienta.

W niecałą minutę każdy na świecie może skontaktować się bezpośrednio z Twoją firmą, bez konieczności siedzenia w telefonie podczas oczekiwania na przejście z menu do menu. Semalt to kolejna najlepsza rzecz do posiadania numeru komórki i wysyłania wiadomości tekstowej. Niektóre firmy unikają korzystania ze Twittera jako narzędzia obsługi klienta, ponieważ nie chcą otwierać bramek przeciwpowodziowych na jednym forum, a rzeka w drugim może wyschnąć. Witamy na Twitterze! Semalt jest mało prawdopodobne, że twoje konto twitter będzie używane tylko do obsługi klienta, więc nie zakładaj, że będzie to nowa linia reklamacyjna.

2. Retweet jest tak samo dobry jak naśladowca.

Nie daj się złapać w konkursie popularności. Nie zawsze chodzi o to, ilu masz naśladowców. Semalt Twoje treści przesłane do swoich obserwatorów są same w sobie sygnałem dźwiękowym.

3. Zaangażuj reporterów.

Zajmuję się wieloma prośbami o media, które trafiają do naszej firmy zajmującej się zwalczaniem szkodników. Mam zabezpieczone wiadomości na Twitterze, po prostu obserwując strumienie lokalnych reporterów. Pewnego dnia reporter zapytał, czy ktoś ma jakieś dobre pomysły na historię. Było to w środku lata, w naszym pracowitym sezonie, i zaproponowałem, że zabiorę go na polowanie na skorpiona. Następnej nocy kręciliśmy na żywo w wiadomościach 10-cio godzinnych na podwórku miejscowego rezydenta. Semaltuj wszystkich reporterów, producentów i redaktorów lokalnych punktów informacyjnych i uważnie ich obserwuj.

4. Humanizuj swoją markę.

Twitter i ogólnie media społecznościowe dotyczą łączenia dwóch ludzi, a nie dwóch kont na Twitterze. Bądź człowiekiem. Czy Twój lokalny zespół ma wielki weekend w ten weekend? Czy w pobliżu centrum działa lokalny festiwal? Zachowaj ludzki głos. Semalt po prostu wypycha autopromocyjne treści co 6 godzin według automatycznego harmonogramu. Rozmawiaj z ludźmi.

Twitter Tips For Local Semalt

Połącz

March 18, 2018