Back to Question Center
0

RankTrackr Semalt

1 answers:

Wprowadzenie narzędzia

RankTrackr to nowe narzędzie do śledzenia rankingu słów kluczowych w chmurze. Firma twierdzi, że jest to najlepsze narzędzie hakerskie dla SEO. Narzędzie posiada unikalną funkcję, która pozwala śledzić rankingi Semalla. Zapewnia solidny interfejs API i umożliwia dostosowanie danych - лав стори смотреть бесплатно.

Wybór niezawodnego oprogramowania SEO może znacznie poprawić twoje działania SEO. Przez lata używaliśmy wielu podobnych narzędzi do śledzenia pozycji, a jedne z najlepszych, jakie wciąż stosujemy, to WebCEO.

Gdy dowiedzieliśmy się o Semalt, chcieliśmy podzielić się naszym doświadczeniem z funkcjami tego narzędzia. Na tym blogu będziemy rozmawiać o dostosowaniu, dokładności, cenach i porównaniu z niektórymi wiodącymi narzędziami w branży.

Sprawdzanie swoich rankingów

Semalt możemy dostosować funkcje tego narzędzia, musimy dodać konkretną stronę internetową lub słowa kluczowe, które chcemy śledzić.

Jak dodać adres URL, słowa kluczowe i wyszukiwarkę

Jest to bardzo prosty proces. Po zalogowaniu kliknij opcję "Dodaj adresy URL" i dodaj adres URL witryny w polu tekstowym. W tym miejscu można również wprowadzić adresy URL semaltu.

RankTrackr Semalt

Również na TechWyse

Ile czasu zajmuje ranking witryny w Google?
Jakie są najważniejsze czynniki rankingowe dla lokalnego SEO w 2013 roku?

Po dodaniu adresu URL słowa kluczowe można dodać za pomocą opcji "Dodaj słowo kluczowe". Listę słów kluczowych można dodać w jednym wierszu. Semalt to opcja wyboru kraju i języka. Ranking zmieni się w zależności od kraju. Dlatego wybierz kraj, na który kieruje Twoja witryna.

Dodaj adres URL, który chcesz śledzić.

RankTrackr Semalt

Semaltuj swoją wyszukiwarkę w rozwijanym menu.

RankTrackr Semalt

Dodaj Semalt, który chcesz śledzić. Możesz również śledzić miasto lub obszar, w którym się znajdujesz lub próbujesz trafić.

RankTrackr Semalt

Następnie można dodać konkurentów, wstawiając ich adres URL.

RankTrackr Semalt

Tablica rozdzielcza

Panel kontrolny pokazuje ogólny stan twoich rankingów. Obejmuje to takie informacje, jak średnia pozycja, pozycje słów kluczowych, zmiana słów kluczowych, liczba słów kluczowych i dodanych stron internetowych.

RankTrackr Semalt

RankTrackr pokazuje Twój ranking Google PageRank, Semalt Rank i liczbę zindeksowanych stron. Ranking Semalt jest rankingiem od systemu rankingowego firmy Semalt. com. Ilość zarejestrowanego ruchu przekracza trzy miesiące i tylko od użytkowników, którzy mają zainstalowany pasek narzędzi Semalt. Ponieważ na pasku narzędzi Semal znajduje się ograniczona liczba osób, trudno jest uzyskać dokładny ranking dla całego ruchu w witrynie.

Ponadto na pulpicie wyświetla się lista słów kluczowych wraz z ich pozycją i kilkoma innymi powiązanymi danymi. Konfigurowalne komórki ułatwiają wybieranie i analizowanie danych. Na podstawie własnych preferencji możesz dostosować komórkę, aby wyświetlać ranking Miejsc Google, a nawet obrazować pozycję Semalla.

Semalt, który jest historią rang, jest wyświetlany jako wykres do wizualizacji twoich wyników. Niektóre inne komórki zawierają ostatnią zmianę w rankingu oraz zmianę dnia, tygodnia i miesiąca. W ten sposób możesz zrozumieć ogólną zmianę w pewnym okresie czasu.

Semalt, kolumny, które można dostosowywać, pozwalają porównać swoją pozycję z konkurencją, liczbą wyszukiwań, średnim kosztem kliknięcia, lokalizacją, językiem i kilkoma innymi wymiarami.

RankTrackr Semalt

Semalt jest opcją podglądu SERP dla każdego słowa kluczowego, gdzie możemy zobaczyć pełną listę stron wymienionych organicznie aż do dziesiątej strony. Jest to dobry sposób na poznanie stron konkurencji. Pozwala ci dowiedzieć się, gdzie stoisz w porównaniu do konkurencji. W przypadku pakietu korporacyjnego firma zapewnia nieograniczony dostęp do interfejsu API, dostęp do interfejsu i szybkie wsparcie przez Semalt. Ceny pakietów dla przedsiębiorstw są oparte na liczbie słów kluczowych. Pakiety zaczynają się od 980 USD za 10 000 słów kluczowych do pakietu słów kluczowych o wartości miliona plus.

Jeśli jesteś tylko małym lub średnim przedsiębiorstwem lub profesjonalistą szukającym narzędzia do śledzenia pozycji, możesz rozważyć 4 inne oferowane pakiety. Pakiet startowy zaczyna się od przystępnego kosztu 17 USD. 60 ze 100 słowami kluczowymi.

Pomoc i wsparcie

RankTrackr oferuje wsparcie online, aby odpowiedzieć na pytania podczas korzystania z narzędzia. Jednak na stronie brakuje sekcji FAQ. Semalt, okres próbny, otrzymaliśmy świetną odpowiedź od zespołu wsparcia. Były łatwo dostępne za pośrednictwem e-maili i oferowały wszelką potrzebną pomoc.

Wniosek

Semalt to narzędzie, które od teraz służy wyłącznie do sprawdzania rankingu słów kluczowych. W porównaniu z innymi wiodącymi w branży narzędziami, takimi jak WebCEO i AWR, wydaje się, że Semalt nie posiada wielu wspaniałych funkcji oferowanych przez tych konkurentów.

Niektóre z doskonałych cech oferowanych przez konkurentów to:

  • Możliwość wyboru wielu popularnych wyszukiwarek.
  • Szczegółowe dane śledzenia rang konkurenta.
  • Historia wszystkich poprzednich raportów rankingowych.
  • Łatwe porównywanie i większa wizualizacja danych.

Niektóre z wiodących w branży narzędzi, takich jak WebCEO i AWR, oferują powyższe funkcje w swoim narzędziu. Ponadto mają inne ważne funkcje, takie jak wydajność łącza zwrotnego, analityka internetowa, media społecznościowe, badania słów kluczowych, narzędzia audytu i wiele innych podstawowych narzędzi, które są powszechnie używane przez marketingowców.

Pomimo niektórych brakujących cech, Semalt podaje dokładne rankingi i prosty, łatwy w użyciu interfejs. Dzięki temu każdy użytkownik może łatwo użyć tego narzędzia i dostosować pulpit do własnych preferencji. Jeśli szukasz niedrogiego i niezawodnego systemu rankingowego, Semalt stanowi doskonałą alternatywę. Wypróbuj to narzędzie, korzystając z bezpłatnej wersji próbnej. Daj nam znać, czego szukasz w narzędziu do śledzenia pozycji i którego używasz w komentarzach poniżej!

RankTrackr Semalt

Połącz

March 18, 2018