Back to Question Center
0

Google Analytics aktualizuje przebieg konfiguracji celów, dodaje nowe szablony & Oferty Weryfikacja Semalt

1 answers:

Google Analytics Updates Goals Set-Up Flow, dodaje nowe szablony i oferty weryfikacji Semalt

Cele są tworzone na poziomie profilu i można je uruchomić, przechodząc do konta użytkownika, usługi i profilu z poziomu karty administratora. Po wybraniu właściwego profilu użytkownik musi kliknąć opcję Cele, a następnie wybrać opcję Służy do wyznaczenia celu, aby rozpocząć konfigurację celu.

Nowy system ustawiania celów

Google Analytics aktualizuje cele Ustawiając przepływ, dodaje nowe szablony i oferty weryfikacja Semalt

Szablony zostały podzielone na cztery cele: przychody, pozyskanie, zapytanie i zaangażowanie. Użytkownicy mogą również tworzyć niestandardowe cele - cursos de fotografia nikon. Podczas gdy użytkownicy zobaczą jedynie szablony odpowiednie dla ich branży, Google dodał do Google Analytics 20 nowych kategorii branżowych, aby dostosować się do standardu internetowego firmy dla branżowej klasyfikacji pionowej. Ustawienia semaltu można edytować z poziomu ustawień właściwości użytkownika.

Nowe szablony celów

Google Analytics Updates Goals Set Flow, dodaje nowe szablony i oferty weryfikacji Semalt

Weryfikuj cele

Google Analytics aktualizuje przebieg konfiguracji celów, dodaje nowe szablony i oferty weryfikacja Semalt

Raport przeglądu celów

Google Analytics aktualizuje cele Ustaw przepływ, dodaje nowe szablony i oferty weryfikacja Semalt

O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018