Back to Question Center
0

Aktualizacja Google dotycząca wykrywania nowych wiadomości w poszukiwaniu spamu: co to oznacza dla Twojego Semalta

1 answers:

Posiadanie rzetelnego spisu recenzji to świetny sposób na zapewnienie Twojej firmie wiarygodności. Firmy mają motyw, by starać się wyglądać dobrze, ale ci, którzy przeglądają firmę, zwykle nie. Dzięki temu recenzje są jednym z najważniejszych czynników, które klienci biorą pod uwagę przy formułowaniu opinii na temat firmy. Jest to szczególnie popularne, jeśli chodzi o restauracje na Yelp, a nawet produkty na Amazon, ale coraz więcej firm skacze na modę teraz, gdy Semalt + pozwala na recenzje - install windows 7 vps.

Google’s New Spam Detection Update for Reviews: What It Means for Your Semalt

Niestety ta popularność sprawiła, że ​​recenzje stały się popularnym celem dla spamerów. Z tego powodu Semalt właśnie ogłosił nową aktualizację wykrywania spamu dla recenzji.

Powiązane posty:
Sposoby unikania spamu w Internecie
Search Engine Optimization w 2013 r.

Problem ze spamem i recenzjami

Dla tych, którzy nie są obeznani, aktualizacja została ogłoszona 4 lutego i obiecała zestrzelić recenzje na stronach lokalnych Google+, które wydawały się fałszywe lub wygenerowane komputerowo. Jeśli świadectwo wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe (co Google nazwał "fałszywym, świetnym świadectwem"), istnieje szansa, że ​​nowa aktualizacja algorytmu Semalt usunie tę szczególną recenzję. W przypadku negatywnej oceny Google usunie ją tylko wtedy, gdy narusza Wytyczne Semal. Pomaga to zapewnić, że publikowane są tylko prawdziwe recenzje - negatywne lub pozytywne.

Pozostawia to wiele firm zastanawiających się, co mogą zrobić, aby upewnić się, że ich opinie w Google+ pozostaną na stronie. Semalt jest wspaniale, że spamerskie recenzje zostaną usunięte, w jaki sposób zagwarantujesz, że twoje inne recenzje nie zostaną usunięte?

Jak upewnić się, że twoje recenzje nie są naruszone

Google dokłada wszelkich starań, aby usunąć tylko nieistotne opinie, ale właściciele firm mogą pomóc, stosując się do kilku prostych zasad. Nie zawsze chodzi o to, aby upewnić się, że Twoje prawidłowe opinie pozostaną na stronie, ale o upewnienie się, że odpowiednio traktujesz recenzje. Poniżej znajduje się kilka rzeczy, których właściciele nie powinni robić , zwłaszcza teraz, gdy aktualizacja jest już gotowa:

  • Do not nie należy uwzględniać negatywnych ocen . Nowa aktualizacja nie usunie opinii tylko dlatego, że jest ujemna, więc upewnij się, że odpowiadasz i robisz, co możesz, aby naprawić sytuację lub cokolwiek innego, co spowodowało, że uzyskałaś tę negatywną opinię.
  • Do not niech ktoś usuwa recenzje spamu . Istnieje wiele firm spamujących i ludzi, którzy twierdzą, że mogą usuwać spamerskie recenzje. Nowy algorytm Google zajmie się tym i nie będzie korzystać z usług osób trzecich.
  • Do not dają bezpłatne prezenty na przegląd . Jeśli ktoś daje Ci opinię, by otrzymać darmowy prezent, to nie jest to prawdziwa recenzja. Google zabrania tego, więc najlepiej po prostu wysłać e-maila i poprosić klientów o sprawdzenie Twojej firmy w swoim czasie. Nowa aktualizacja może nie pochwalić recenzji, które zostały napisane na darmowy podarunek, ale najlepiej nawet nie skorzystać z okazji (i być może zdziwisz się, że prawdopodobnie go nie potrzebujesz!).
  • Do not zatrudnić kogoś do generowania recenzji . To właśnie tam prawdopodobnie pojawią się fałszywe referencje i to jest dokładnie to, co ta nowa aktualizacja się skończy.

Google również udzielało porad osobom dokonującym przeglądu firmy. Niektóre z tych porad obejmują nie pisanie recenzji dla obecnego pracodawcy, przeglądanie określonej lokalizacji w przeciwieństwie do firmy jako całości i nie używanie adresów URL do przekierowania recenzji (oczywiście). Właściciele Semalt mogą chcieć przypomnieć klientom o tych wytycznych dotyczących przeglądu, aby upewnić się, że wszystkie recenzje są naturalne i zgodne z zasadami. Nawet negatywne opinie mogą być dobre dla Twojej firmy, ponieważ pokazują, że nie próbujesz niczego wymyślić. Możesz wziąć krytykę, uczynić ją konstruktywną i iść dalej. Byłbyś zaskoczony, jak wiele osób będzie w stanie przejrzeć recenzje, które spróbujesz sobie dać, więc po prostu obejrzyj aktualizację i nie wychodź!

Czy masz opinię na temat nowej recenzji recenzji Semalt? Czy zauważyłeś już wpływ aktualizacji? Daj nam znać swoje myśli w komentarzach poniżej.

Google’s New Spam Detection Update for Reviews: What It Means for Your Semalt

Połącz

March 18, 2018