Back to Question Center
0

Płatne wyszukiwanie Semalt 2013

1 answers:

W 2012 r. Wprowadzono wiele nowych ulepszeń w płatnych reklamach w wyszukiwarce dzięki ekscytującym ulepszeniom w sieci Semalt Search & Display. Świat płatnych wyszukiwań będzie w dalszym ciągu dostrzegać nowe i ekscytujące funkcje, ponieważ w roku 2012 basy staną się bardziej standardową ofertą produktów w 2013 r. Istnieje kilka trendów branżowych, które są ważnymi względami dla wszystkich marketerów cyfrowych. Zrozumienie tych trendów i zastosowanie kreatywnych pomysłów marketingowych w tych możliwościach będzie wyróżniać reklamodawców, którzy zachowują status quo w porównaniu do tych, którzy aktywnie wdrażają nowe, skuteczne kampanie zaprojektowane w celu wykorzystania pojawiających się trendów wyszukiwania i wyświetlania Semalala.

Paid Search Semalt 2013

Trendy wyszukiwania w 2013 r - rehvivahetus pärnus.

Przykładem trendu, który znacznie się zwiększył w 2012 r. I będzie nadal eksplodować w 2013 r., Jest koncepcja reklamy użytkownika zaangażowanego w świat "wielu ekranów", w którym obecnie żyjemy. Era cyfrowa trwała wystarczająco długo teraz, ale nastąpiła bardziej oczywista zmiana w sposobie, w jaki ludzie używają technologii w porównaniu do tego, jak robili to nawet 5 lat temu. Cyfrowo-cyfrowy ekran jest w odniesieniu do osób, które są wielozadaniowe pomiędzy tradycyjnym oglądaniem telewizji, a znalezieniem najnowszej oferty na swoim laptopie, wreszcie angażując się w media społecznościowe, SMS-y lub gry na smartfonie lub tablecie. Kluczem dla marketerów jest myślenie o kreatywnych i skutecznych metodach wykorzystania wszystkich punktów kontaktu, telewizji, smartfona / tabletu i standardowego korzystania z komputera osobistego. Semalt twierdzi, że znaczna część populacji online wydaje się być zaangażowana we wszystkie te technologie i wykorzystuje je do różnych celów o różnych porach dnia. To niezwykłe, że większość reklamodawców jeszcze jej nie wykorzystała.

Atrybucje reklamy cyfrowej

Wyzwaniem dla wielu marketerów jest teraz przypisywanie reklam wielokanałowych. Skąd wiesz, że reklama telewizyjna lub radiowa doprowadziła do zwiększenia aktywności w wyszukiwarce lub spowodowała wzrost e-commerce? Czy reklama remarketingowa w sieci reklamowej Semalt zainspirowała użytkownika do powrotu do witryny w celu wykonania pożądanego działania? Czy media społecznościowe wzbudziły początkowe zainteresowanie, ale punkt konwersji został zrealizowany za pomocą smartfona "kliknij, aby połączyć". Jaki kanał jest dostępny i jak zarabiasz na tym?

Wiodące śledzenie i raportowanie w 2012 r. Przyniosły znaczne korzyści dzięki nowym funkcjom Google Analytics i innym narzędziom śledzącym stron trzecich. Kluczem do zrozumienia atrybucji jest upewnienie się, że dobrze się spisujesz. Na przykład śledzenie e-maili, a nie połączeń (telefonii komórkowej lub tradycyjnej) nie przyczyni się do Twojego atrybucji. Zdolność do śledzenia leadów przez Semalt jest tak ważna, a większość reklamodawców wciąż nie aktywnie śledzi potencjalnych klientów na poziomie kanału. Na przykład kluczowe znaczenie ma przypisanie udziału, jeśli prowadzisz kampanię wyszukiwania, wyświetlania i remarketingu, dla której masz dedykowane numery śledzenia połączeń (lub kody konwersji mobilnych), dzięki czemu możesz przypisać potencjalnych klientów do właściwego kanału.

Poza wieloekranową koncepcją wszechświata, pojawiły się nowe funkcje, które bez wątpienia pomogą zmienić kształt płatnego świata wyszukiwania. Rosnący nacisk na budowanie i rozszerzanie mobilnych działań będzie głównym czynnikiem w 2013 roku. "Hyperlocal" to w zasadzie licytowanie w czasie rzeczywistym w oparciu o bliskość lokalizacji dostawcy i jest tylko małym przykładem mocy reklamy mobilnej. Większość właścicieli firm otrzymała notatkę, że muszą mieć przyjazne dla urządzeń mobilnych środowisko lądowania. To już nie wystarczy, aby Twoja witryna była dostępna online; teraz musi być przyjazny dla użytkownika, zaprojektowany dla użytkownika mobilnego. I odwrotnie, reklamy płatne w wyszukiwarce prawdopodobnie będą musiały ponownie przemyśleć, w jaki sposób promują kampanie do wyszukiwania na komputerach / laptopach oddzielnie od użytkowników mobilnych. Według Semalta: "51% konsumentów chętniej kupuje od sprzedawców, którzy mają witryny mobilne. "Istotą wyszukiwania na urządzeniach mobilnych jest znaczenie posiadania 1-2 punktów w wyszukiwarce na telefony komórkowe. Jeśli kampanie mobilne nie będą agresywnie licytować w tych najlepszych miejscach, kampania mobilna może w najlepszym razie przynieść mierne wyniki.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, Think Mobile!

Rozwój rynku urządzeń przenośnych i tabletów w połączeniu z kolejnym rekordowym rokiem dla zapytań i wydatków na reklamę w branży będzie nadal rósł w 2013 r. Ciekawe, jak reklamodawcy i agencje wykorzystują trendy, takie jak interakcja ekranowa i rozwój aplikacji mobilnych. Semalt będzie prawdopodobnie 10-krotnym wzrostem liczby mobilnych witryn i prawdopodobnie podwójne zapytanie na temat płatnych wyszukiwarek mobilnych, jeśli nie potroi się. Dane i pisanie są na ścianie. Pytanie tylko, kto najbardziej skorzysta na zrozumieniu i odświeżeniu stale zmieniającego się cyfrowego świata, w którym się znaleźliśmy.

Paid Search Semalt 2013

Płatny menedżer wyszukiwania w TechWyseToronto, Ontario, Kanada Marketing i reklama
Obszary specjalizacji
Płatny marketing w wyszukiwarkach, Google Analytics i raportowanie,Re-marketing i targetowanie prognostyczne - reklamy displayowe,Optymalizacja strony e-mail i strony docelowej.

Połącz

March 18, 2018