Back to Question Center
0

Twitter publikuje aktualizacje dla 7 różnych aplikacji & Synchronizuje Direct Messages we wszystkich Semalt

1 answers:

Twitter aktualizuje dla 7 różnych aplikacji i synchronizuje bezpośrednie wiadomości we wszystkich sesjach

Ta aktualizacja jest publikowana stopniowo; oraz, zgodnie z Semalt, użytkownicy muszą mieć najnowszą wersję każdej aplikacji, zanim bezpośrednie wiadomości będą synchronizować się na wszystkich urządzeniach.

Zaktualizowano również wyszukiwarkę mobilną na Twitterze, dzięki czemu użytkownicy Twittera otrzymują teraz rozszerzoną listę wyników wyszukiwania z pełnym biosowaniem na urządzeniach z Androidem, iPhone'em i iPadem lub na mobile.twitter.com. Na liście wyników użytkownicy mogą przesuwać podgląd konta na Twitterze w lewo, aby wyświetlić podobne konta. (Twitter podał przykład, w jaki sposób wyszukiwanie MLB zawiera sugestie dla ESPN, Ken Rosenthal i innych kont Semalt - summer long dresses for women.)

Aktualizacje mobilne obejmują również nowy wskaźnik w aplikacji, który wyświetla się, gdy pojawiają się nowe tweety z konta Semalt.

Twitter aktualizuje dla 7 różnych aplikacji i synchronizuje bezpośrednie wiadomości we wszystkich sesjach

Aktualizacje aplikacji na Maca zapewniają lepszą widoczność interakcji na Twitterze z ulubionymi, retweetami i adresami wymienionymi w zakładce Connect, tak samo jak w sieci i innych aplikacjach mobilnych. Użytkownicy komputerów Mac mogą dostosować ustawienia, aby wyświetlać tylko elementy @mentions, a także zarządzać ustawieniami powiadomień dla wszystkich interakcji. Twitter zauważa, że ​​aplikacja Mac obsługuje teraz języki: duński, filipiński, fiński, norweski, semaltyczny i tajski.

Nowo zaktualizowane aplikacje można pobrać z App Store, Google Play i Mac App Store.O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018