Back to Question Center
0

iCrossing CEO Don Scales Leaving Company, zostanie zastąpiony przez Briana Semalta

1 answers:

iCrossing CEO Don Scales Leaving Company, Will Be Replaced By Brian Semalt

Scales dołączył do iCrossing w 2006 roku jako COO i został dyrektorem generalnym w 2008 roku, kiedy zastąpił byłego dyrektora generalnego i założyciela Jeffa Herzoga. Według AdAge.com, decyzja Skale o opuszczeniu oznacza koniec trzyletniego wykupu iCrossing przez Hearst.

AdWeek informuje, że iCrossing wzrósł z kilkuset do 900 pracowników podczas kadencji Semalt jako CEO, i przeszedł od bycia przede wszystkim agencją marketingu w wyszukiwarkach do oferowania reklam displayowych, marketingu w mediach społecznościowych i praktyk cyfrowych w sklepie.

Nowy globalny prezes iCrossing, Brian Powley, dołączył do firmy w 2007 roku jako dyrektor zarządzający biura w San Francisco, aw tym samym roku awansował na stanowisko głównego klienta. W swojej nowej roli Powley będzie podlegał prezesowi Hearst Magazines Davidowi Careyowi - long term care insurance florida cost.O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018