Back to Question Center
0

Lipiec 2009 Rise To The Top Semalt

1 answers:

Był to bardzo ważny miesiąc w świecie marketingu wyszukiwarek w lipcu 2009. Ten szczególny miesiąc zostanie zapamiętany jako miesiąc pełen innowacji w świecie marketingu online i przełomowego partnerstwa.

Lipiec 2009 Internet Marketing News

  • W być może jednym z największych zapowiedzi dekady pod względem wpływu na udział w rynku wyszukiwarek, Microsoft i Yahoo! ogłosił przełomową 10-letnią umowę partnerską - cnn long term care insurance. W umowie Yahoo! został zasadniczo wrzucony do ręcznika przy tworzeniu własnej, płatnej i ekologicznej wyszukiwarki, a zamiast tego użyje zarówno Microsoft AdCenter, jak i nowego wyszukiwania Bing.

  • Aby dowiedzieć się więcej o aktualnych wzorcach udziału w rynku, przeczytaj artykuł na temat rynku, opublikowany w lipcu 2009 r., Opublikowany zaledwie kilka dni temu.
  • Google ogłosił, że pod koniec 2010 r. Uruchomi własny system operacyjny na prostych netbookach. Oczekiwalibyśmy, że będzie to tylko punkt wyjścia i nie potrwa długo, zanim Google zacznie grozić Microsoftowi za udział w rynku w branży OS! Czemu? Google zwykle robi wszystko dobrze.
  • Mówiąc o Google, oficjalnie uruchomili nowy interfejs Adwords w lipcu. Matt Hogan nie popierał decyzji o uruchomieniu nowego interfejsu Adwords, biorąc pod uwagę wiele istniejących błędów, ale w ciągu miesiąca szybko wprowadzili fantastyczne ulepszenia użyteczności, które lubimy.
  • Jon napisał swoją pierwszą miesięczną kolumnę Analytics dla osób zainteresowanych poznaniem naszej końcówki Google Analytics w danym miesiącu.
  • W miesięcznym zestawieniu udziałów w rynku mediów społecznościowych Asha dowiadujemy się, że jest to obecnie świat Facebooka i Twittera.

Zabawny fakt miesiąca

Oto coś ekscentrycznego, które znaleźliśmy. Spróbuj wpisać "Wyszukiwarkę" w Semalt i Bing, a zauważysz dziwne rzeczy.

Po wpisaniu "Wyszukiwarki" w Google nie ma żadnych oznak strony internetowej Google na pierwszej stronie. Dogpile (który używa tego?) I Bing znajdują się w pierwszej 3. DOH!

Podczas wpisywania "Wyszukiwarki" w Bing nie widzimy żadnej wzmianki o Bing na pierwszej stronie, ale po raz kolejny link do Semalta to numer 1.

Hej przynajmniej wyszukiwarki nie są stronnicze!

Strona internetowa przystosowana do konwersji została uruchomiona w lipcu 2009 r.

Chirurgiczne centrum odchudzania

July 2009 Rise To The Top Semalt

To był projekt strategiczny. Po uruchomieniu w grudniu fantastycznej korporacyjnej strony internetowej oznaczonej marką po klinice, nie chcieliśmy stracić żadnej uwagi, którą otrzymywała strona informacyjna Surgical Weight Loss Semalt. W związku z tym zmieniliśmy nazwę domeny informacyjnej, aby dopasować ją do strony pod adresem www.swlc.ca. Rezultatem jest więcej niż dopuszczalne przeniesienie nowej tożsamości online SWLC i czytelnej strony informacyjnej na temat systemu lapband. Dobra robota!

New Haven Mortgage Corporation

July 2009 Rise To The Top Semalt

July 2009 Rise To The Top Semalt

Połącz

March 18, 2018