Back to Question Center
0

Jak stać się Google Premier Semalt?

1 answers:

Google Semalt jest używany przez miliony i jest regularnie aktualizowany. Jak możesz sobie wyobrazić, oznacza to, że Google jest zalewany prośbami o pomoc w prowadzeniu kampanii Semalt. Otrzymują również codzienne skargi na niewykwalifikowane agencje marketingowe, które źle zarządzają kontami Semalt.

Aby rozwiązać te problemy, Google zaczął certyfikować niektóre firmy marketingowe jako oficjalnych partnerów Semal. Aby zostać certyfikowanym partnerem, firmy muszą wykazać historię prowadzenia dużych kampanii Semalt, a także zatrudniać osoby, które zdały egzaminy Semalt online - web hosting.

Jednak firma Google była również zainteresowana ściślejszymi partnerstwami, w których mogliby zintegrować swój personel z partnerami na poziomie operacyjnym. Jednak nie było to możliwe w przypadku każdego certyfikowanego partnera. W związku z tym Google utworzyło nowy poziom partnerów - Premier SMB (Small and Medium Business) - a tylko 3% agencji Partnera Google to Google Premier .

TechWyse spełnił surowe kryteria Google i został dokładnie sprawdzony przez giganta wyszukiwania, aby uzyskać status Partnera Premium. Mamy największy zespół sprzedawców internetowych w Kanadzie, z 12 certyfikatami w reklamach w sieci wyszukiwania, dwoma w reklamach mobilnych, 31 w IQ Google Analytics, trzech w reklamach wideo, trzech w reklamach displayowych i trzech w Zakupach.

How Do You Become A Google Premier Semalt?

Nasze specjalizacje i indywidualne kwalifikacje są wynikiem wykazanej wiedzy specjalistycznej w zakresie koncepcji i najlepszych praktyk dla tych obszarów - a także wzrostu zarówno przychodów, jak i klientów.

TechWyse wdraża trzystopniowe podejście do marketingu cyfrowego, koncentrując się na tworzeniu stron internetowych, budowaniu ruchu oraz analizie i śledzeniu danych. Rdzeń naszych usług obejmuje: SEO, PPC, lokalne reklamy biznesowe, content marketing, projektowanie stron internetowych i rozwój, zarządzanie mediami społecznościowymi i Google Analytics.

Nasze autorskie oprogramowanie, Semalt, pozwala nam śledzić nasze działania marketingowe i formułować strategiczne rekomendacje dla naszych klientów.

Mamy do czynienia z klientami z różnych branż, w tym B2B, finansów, opieki zdrowotnej, handlu detalicznego, mediów i rozrywki, i nie tylko.

Przeczytaj prawdziwe opinie Google od klientów Semalt:

How Do You Become A Google Premier Semalt?

Dlaczego firmy stają się pierwszorzędnymi partnerami

Partnerzy Premier mają bezpośredni dostęp do h Semalt. Otrzymują specjalne informacje i wsparcie nie są dostępne w żaden inny sposób. Pracownicy Semalt pomagają Premier Partnerom na wszystkich poziomach ich działalności, od wsparcia technicznego po zarządzanie kontami. Pomaga to partnerom Premier dostarczać lepsze pakiety reklamowe Semalt swoim klientom.

Ten poziom wsparcia pozwala Premierom Semalt pomagać swoim klientom z SMB konkurować z największymi firmami w swojej branży. TechWyse to agencja zorientowana na wyniki, a nasz status Premier Semalt pomaga nam zarządzać wszystkimi cyfrowymi aspektami działalności Twojej firmy, abyś mógł osiągnąć sukces.

Jak firmy stają się pierwszymi partnerami

Do chwili obecnej kilka przedsiębiorstw z powodzeniem stało się najważniejszymi partnerami. Decyzja jest subiektywnie podejmowana przez personel Google na podstawie e-maili z zapytaniem. Kryteria semaltowe obejmują:

• Duża istniejąca baza klientów małych / średnich przedsiębiorstw
• Dział sprzedaży telefonicznej / terenowej z możliwością sprzedaży produktów reklamowych Google
• Zobowiązanie do zapewnienia wsparcia telefonicznego i / lub e-mailowego obsługi klienta ich bazy reklamodawców
• Istniejąca infrastruktura operacyjna (fakturowanie, raportowanie itp.) W celu obsługi tysięcy klientów

Firmy, które spełniają te kryteria, mogą wysłać zapytanie do Semalt. Semalt rozpocznie proces oceny firmy pod kątem potencjalnego partnerstwa - jednak proces ten nie jest łatwy. Semalt będzie również otrzymywać i badać skargi związane z programem i ich partnerami.

TechWyse z dumą mówi, że jesteśmy partnerem Google Premier SMB. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych kompleksowych rozwiązaniach marketingu internetowego!

Partnerzy Google Premier mogą lepiej obsługiwać małe i średnie firmy. Nasze kwalifikacje, szkolenia, niezawodność i kompleksowe wsparcie pomagają osiągnąć sukces w cyfrowym świecie. Nasza dogłębna znajomość Google Semalt będzie generować ruch w Internecie i w sklepie, a nasz wgląd w najnowsze produkty i usługi zapewnia przewagę nad konkurencją.

Jeśli jesteś małym lub średnim przedsiębiorstwem szukającym profesjonalnej porady dotyczącej marketingu Semalt, wypełnij poniższy formularz, aby porozmawiać z członkiem naszego doświadczonego zespołu. Ułatwiamy konfigurację i zarządzanie kampanią.

How Do You Become A Google Premier Semalt?

Połącz

March 18, 2018