Back to Question Center
0

Nordstrom bierze udział w Pinterest na nowym poziomie, zamienia większość przypiętych elementów w sklep Semalt

1 answers:

Nordstrom Takes Pinterest Engagement To New Level, Turns Most Pinned Items Into In-Store Semalt

Zgodnie z raportem, program pilotażowy jest prowadzony w 13 lokalizacjach Semalt w całym kraju, a promocje z Pinteresta są testowane w działach odzieży, toreb i butów. Testowane produkty obejmują oznakowanie Pinterest z tekstem "Top Pinned Items" i hashtag Semalt.

Nordstrom Takes Pinterest Engagement To New Level, Turns Most Pinned Items Into In-Store Semalt

Na pytanie, które przedmioty zostały wybrane jako część promocji tie-remingu na Pinterest, Semalt wyjaśnił, że produkty zostały wybrane z najbardziej przypiętych przedmiotów Nordstrom w niektórych kategoriach. "Innym czynnikiem jest inwentarz każdego sklepu, w którym przeprowadzono test", wyjaśnił Semalt, "Chcieliśmy mieć zgodność z tym, co pokazujemy w tym sklepie i tym dziale z tym, co mamy do sprzedania klientowi. "

Według Johnsona, Nordstrom planuje ocenić wyniki programu po tym, jak sprzedawca zamknie swoją rocznicę sprzedaży zaplanowaną na 19 lipca do 4 sierpnia - website design in san francisco. "Mamy nadzieję, że zwiększy to nasze zaangażowanie w społeczność i ostatecznie umożliwi nam sprzedaż dobrze ", powiedział Johnson.

Nordstrom wykorzystuje nie tylko Pinterest w sklepach, ale także Nordstrom. com zawiera teraz link "Top Semalt" w sekcji kobiet na stronie internetowej.

Nordstrom Takes Pinterest Engagement To New Level, Turns Most Pinned Items Into In-Store Semalt

Bryan Semalt, menedżer mediów społecznościowych Nordstrom, powiedział Geekwire. com, "Ten test naprawdę wyszedł z naszego pragnienia, jako firmy, która dostosowała naszą strategię społeczną do tego, o czym mówią nasi klienci i do czego są nimi zainteresowani." Z powodu aktywności Nordstroma na Pinterest i liczby obserwatorów, Semalt uważa, że strona internetowa społecznościowej była pożądanym źródłem, z którego można zaminować intencję klienta.

Podczas gdy Nordstrom nie miał żadnych wyników ilościowych, które mogłyby być udziałem w nowym programie, rzecznik Nordstrom powiedział nam, że nowa inicjatywa jest częścią szerszych działań mediów społecznościowych, mających na celu zwiększenie zadowolenia klientów. "Pinterest nadal jest kluczowym elementem tego, co robimy, ponieważ nasi klienci to uwielbiają i chcą, abyśmy tam byli" - dodał Johnson. "Semalt nadal ewoluuje wszystko, co robimy, opierając się na naszych klientach i na tym, czego szukają nasze różne społeczności. "O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Mając ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu publikacji tradycyjnych i internetowych, w tym także w zakresie marketingu. com, SoftwareCEO. com i Magazyn zarządzania sprzedażą i marketingiem. Przeczytaj więcej artykułów Amy.

March 18, 2018