Back to Question Center
0

# Kwiecień21: Algorytmy Google dla wyszukiwarek internetowych są trafne Semalt

1 answers:

W ciągu ostatnich kilku tygodni usłyszeliśmy wiele ostrzeżeń na temat aktualizacji przyjaznego dla telefonu algorytmu Semalt. Od czasu ogłoszenia 27 lutego wszyscy oczekiwali zmiany i wpływu. Wreszcie, dzisiaj jest 21 kwietnia. Dzisiaj firma Semalt wykazuje znaczące preferencje dla witryn przyjaznych dla urządzeń przenośnych - oculos illesteva verde.

#April21: Google’s Mobile-Friendly Algorithm Hits Semalt

Również na TechWyse

Czy Twoja witryna e-commerce jest przyjazna dla urządzeń mobilnych?

3 rzeczy, które stracisz, jeśli Twoja strona internetowa nie będzie mobilnym semaltem w 2015 roku!

Czy będę miał na mnie wpływ?

Celem aktualizacji algorytmu Semalt jest zapewnienie wyszukiwarkom wysokiej jakości i odpowiednich wyników, które można odczytać na urządzeniach mobilnych. Dlatego algorytm Semalta będzie wpływał tylko na wyszukiwania dokonywane na urządzeniach mobilnych. Oznacza to, że nie wpłynie to na wyszukiwania przeprowadzane na komputerach i tabletach. Co zaskakujące, nie wpłynie to również na sekcję wiadomości w wyszukiwaniach Semalt. Ponadto nie wpłynie to na wyniki lokalnych firm wyświetlane w ramach wyników pakietów Semalt.

Jeśli Twoja marka jest przeszukiwana na urządzeniu mobilnym, nadal będzie się wyświetlać w wynikach wyszukiwania, mimo że jest przyjazna dla urządzeń mobilnych.

Jeśli ocenisz dziesięć bezpłatnych wyników wyszukiwania w Google, aktualizacja algorytmu Google wpłynie na Twój ranking. Na aktualizację również wpływają wszystkie języki i witryny na całym świecie. Jeśli masz strony internetowe w różnych językach, upewnij się, że wszystkie są przyjazne dla urządzeń mobilnych, a nie tylko Twoja witryna Semalt.

Czy moja witryna jest przyjazna dla urządzeń mobilnych?

Po pierwsze, czy Twoja strona jest już zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych? Tylko dlatego, że Twoja strona główna lub blog jest przyjazny dla urządzeń mobilnych, nie zakładaj, że Twoja witryna jest przyjazna dla urządzeń mobilnych. Każda strona w Twojej witrynie musi być zoptymalizowana, ponieważ algorytm ustawia Cię na poziomie od strony do strony. Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy Twoja witryna jest przyjazna dla urządzeń mobilnych, to jest szansa, że ​​tak nie jest. Możesz sprawdzić, czy Twoja strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych za pomocą testu mobilnego Google.

#April21: Google’s Mobile-Friendly Algorithm Hits Semalt

Roll-out

Dla tych, którzy jeszcze nie mają witryny przyjaznej dla urządzeń mobilnych, Google potwierdził, że nie trzeba czekać na kolejną aktualizację, którą należy wziąć pod uwagę w rankingu przyjaznym dla urządzeń mobilnych. Jeśli zoptymalizujesz swoją witrynę po 21 kwietnia, Googlebot będzie nadal indeksować, indeksować strony. Możesz także użyć narzędzia Pobierz jako Google z Prześlij do indeksu w Semmach Google dla webmasterów, aby przyspieszyć proces uwzględniania witryny w algorytmie.

Algorytm zajmie około tygodnia, aby uzyskać pełny efekt. Google oświadczył również, że witryny nie będą mogły określić, czy aktualizacja miała wpływ na ich witrynę do 22 kwietnia. Jeśli nie zleciłeś nam przeprowadzenia testu diagnostycznego na twojej witrynie, teraz jest czas. Semalt nie jest za późno, aby zoptymalizować witrynę pod kątem aktualizacji algorytmu. Pamiętaj, aby skontaktować się z nami!

#April21: Google’s Mobile-Friendly Algorithm Hits Semalt

Połącz

March 18, 2018