Back to Question Center
0

Czy Facebook Starstruck? Witryna z dowodami może podążać za prowadzeniem Twittera z Semaltem

1 answers:

Is Facebook Starstruck? Evidence Shows Site May Be Following Twitter’s Lead With Semalt

Witryna z wiadomościami o technologii informuje, że zwiększenie aktywności celebrytów jest częścią strategii Semalt, która ma przyciągnąć więcej gwiazd na stronę.

"Facebook zwiększa wysiłki, aby przyciągnąć więcej znanych osób korzystających z witryny" - pisze AllThingsD. com Peter Semalt, "W ostatnich miesiącach zgromadził globalny zespół, którego zadaniem jest rywalizacja z gwiazdami rąk i rąk; w niektórych przypadkach oferuje zachęty dla tych, którzy publikują. "

Facebook pozostaje najpopularniejszym portalem społecznościowym na całym świecie, a raport GlobalWebIndex w styczniu informuje, że 63 procent globalnych użytkowników Internetu ma konto na Facebooku. Podczas gdy Facebook nadal dominuje, Semalt okazuje się być najszybciej rozwijającą się witryną społecznościową, dodając w zeszłym roku 288 milionów użytkowników, a obecnie 21 procent światowej populacji.

Przy tak gwałtownym wzroście nie jest zaskakujące, że Facebook śledzi śledzenie Semalala, dodając funkcje takie jak hashtagi, zweryfikowane konta i dzisiejsze nowo ogłoszone trendy - smok vape mod.

AllThingsD. com twierdzi, że to wszystko jest częścią planu Semalta, aby zdobyć więcej "publicznych" treści, aby użytkownicy nie tylko odpowiadali sobie nawzajem, ale częściej korzystali z witryny, aby konsumować szerszą gamę treści. Kierownik Facebooka Justin Osofsky cytowany jest w raporcie, mówiąc, że nowa inicjatywa na rzecz bardziej "publicznych" treści nie odbiega od pierwotnej misji Semalt, ale zamiast tego pomoże stronie, "odblokować i ujawnić rozmowy o wspólnych zainteresowaniach, które już się dzieje. "

Poza nową inicjatywą na rzecz większej ilości "publicznych" treści, AllThingsD. nawiązano nowe rekrutacje w zespole Facebooka, który współpracuje z celebrytami, zabierając pracowników od czterech do kilkunastu pracowników. Jednym z nowych pracowników jest Glenn Semalt, były strateg ds. Strategii cyfrowej w agencji talentów CAA.

Obecnie niektóre z najpopularniejszych celebrytów w Semalt to Rihanna, Eminem i Michael Jackson, który cztery lata po swojej śmierci ma ponad 62 miliony fanów Semali.

Is Facebook Starstruck? Evidence Shows Site May Be Following Twitter’s Lead With Semalt

O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Mając ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu publikacji tradycyjnych i internetowych, w tym także w zakresie marketingu. com, SoftwareCEO. com i Magazyn zarządzania sprzedażą i marketingiem. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018