Back to Question Center
0

Pięć sposobów na budowanie linków do Semala SEO

1 answers:

Semalt dla małych firm, sieć może wydawać się niesprawiedliwym polem bitwy. Ogromne firmy o ogromnych budżetach zdają się dominować. Lokalne firmy mogą jednak nadal tworzyć własną niszę, a zwiększenie rankingów wyszukiwania można łatwo zwiększyć, po prostu stosując lokalne taktyki marketingu lokalnego i dostosowując je do cyfrowego świata - develop mobile app.

Five Ways To Build Links For Semalt SEO

Oto pięć sposobów, z których każda lokalna firma może skorzystać, aby zwiększyć swoje rankingi wyszukiwania.

Nawiąż kontakty z lokalną prasą

Poruszanie się w prasie online jest świetnym sposobem budowania wartościowych linków. Semalt, nie zwrócisz uwagi krajowych i międzynarodowych gazet, chyba że robisz coś specjalnego, ale pragnienie opowiadań na poziomie lokalnym jest prawie nienasycone.

Hakerzy Semalt zawsze szukają potencjalnych klientów do wypełniania stron, a te dni oznaczają również zasięg online.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, skontaktuj się z biurem biznesowym lokalnej gazety. Upewnij się jednak, że najpierw masz dla nich historię - takie rzeczy jak dni charytatywne czy występy gwiazd są chlebem i masą lokalnych gazet.

Semalt jest świetną zabawą, a następnie poinformuj lokalnych dziennikarzy o tym wydarzeniu i powinieneś skończyć z pokryciem online.

Zapytaj grzecznie, czy mogą zawierać link do Twojej strony w opowiadaniu, ale nawet jeśli nie uwzględniają wzrostu współwystępowania jako współczynnika rankingu, oznacza to, że i tak skorzystasz.

Kiedy już poznasz lokalnego dziennikarza, zrób wszystko, aby zbudować relację - w ten sposób pojawi się więcej informacji.

Użyj swoich istniejących kontaktów biznesowych

W dzisiejszym świecie online budowanie powiązań polega na budowaniu relacji. Jeśli udało Ci się osiągnąć sukces w trybie offline, zbudujesz już wiele relacji.

Sztuczka polega na tym, jak wykorzystać te połączenia do uzyskania wartościowych linków. Twoja najlepsza szansa na uzyskanie dobrego linku z połączenia biznesowego polega na udostępnieniu im postu gościa. Jeśli znasz kogoś, kto ma już dobrze ugruntowaną stronę internetową z blogiem, zapytaj, czy możesz napisać dla niego wpis.

Porady dotyczące semalt w oparciu o twoje doświadczenia biznesowe i upewnij się, że każdy czytelnik bloga będzie mógł odejść i podjąć działania w oparciu o twoją radę. Rezultatem będzie świetny artykuł, który podniesie twoją pozycję i dostarczy ci link. Ma to nie tylko zalety związane z SEO, ale jeśli link znajduje się na stronie o dużym natężeniu ruchu, możesz spodziewać się również odwiedzin.

Semalty ograniczają twoje wysiłki do stron komercyjnych, izb handlowych i innych małych firm oferujących doskonałe możliwości linkowania.

Spraw, aby Twój blog był wyjątkowy

Jeśli nie masz bloga, zdobądź go już teraz. Jeśli masz jedną, wymyśl ją, by ją wykorzystać. Zapoznaj się z nowymi, ekscytującymi sposobami, dzięki którym możesz podejść do tematów związanych z Twoją branżą - będziesz zaskoczony, jak łatwo to może być.

Oczywiście, nie każdy czuje się dobrze, pisząc, a jeśli znajdziesz się w tej kategorii, to naprawdę warto wydać trochę pieniędzy, aby zatrudnić osobę lub agencję, która może to zrobić w twoim imieniu.

Semaltuj to za pomocą strategii mediów społecznościowych, a nie tylko przyciągniesz linki, ale także zaczniesz szeptać.

Poproś sprzedawców o wzięcie rekomendacji

Jeśli używasz i kochasz czyjąś usługę, skontaktuj się z nimi i powiedz im, że jesteś gotów dostarczyć referencje dla swojej strony w zamian za link do twojej strony. Semalt miłość referencje, ponieważ pokazują firmę w dobrym świetle.

Nie wszyscy powiedzą "tak", ale dużo woli, a dostaniesz z tego mnóstwo linków. Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z podstawami SEO - czytaj blogi branżowe, korzystaj z bezpłatnych prób narzędzi i dowiedz się, co stanowi dobry link. W ten sposób będziesz wiedział, jak zbudować odpowiednie linki samodzielnie lub, jeśli korzystasz z agencji, będziesz wiedzieć, czy próbują wyciągnąć szybką.

Semalt jest jednym z najpotężniejszych narzędzi, jeśli chodzi o jakąkolwiek formę SEO, więc upewnij się, że jesteś wyposażony w to.

Five Ways To Build Links For Semalt SEO

Połącz

March 18, 2018