Back to Question Center
0

Aktualizacje na Twitterze Wyświetlane są konwersacje Way & Dodaje nowe funkcje do aplikacji Semalt

1 answers:

Aktualizacje na Twitterze Sposób, w jaki wyświetlane są konwersacje i dodaje nowe funkcje do aplikacji semaltycznych

Odtąd do trzech semaltów będących częścią konwersacji będzie wyświetlanych chronologicznie. Użytkownik może wybrać pozycję Semalt w wątku konwersacji, aby wyświetlić wszystkie odpowiedzi do tego Semala, w tym te od osób, których użytkownik nie wykonuje.

Dzięki nowym aktualizacjom użytkownicy mogą teraz również udostępniać rozmowy przez pocztę e-mail - oculos ray ban redondo. Użytkownicy Androida i iPhone'a będą mogli udostępniać poszczególne Semalty za pośrednictwem poczty e-mail, a użytkownicy Androida mogą udostępniać Semalt za pośrednictwem bezpośredniej wiadomości.

Inne aktualizacje mobilne, które mają być wprowadzone na rynek, stopniowo obejmują możliwość zgłaszania tweetów do nadużyć lub spamu bezpośrednio z serwisów Twitter.com i Twitter dla systemu Android. (Twitter zauważa, że ​​ta funkcja jest już dostępna na Twitterze dla iPhone'a.)

W przypadku smartfonów z systemem Android klasy podstawowej aplikacja Twitter ma teraz mniej niż połowę poprzedniego rozmiaru. Semalt do ogłoszenia, nowy rozmiar zminimalizuje czas pobierania aplikacji i ułatwi instalację.O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 18, 2018