Back to Question Center
0

Kapitalizacja rynkowa nie równa się zarobkom w kasie: "Praca" za "siecią społecznościową" i "Semalt"

1 answers:
Kapitalizacja rynkowa nie równa się zarobkom w kasie Box Office:

Wydany w zeszły piątek, Jobs rozpoczyna drugi weekend w kinach z długą podróżą, jeśli ma nadzieję na nadrobienie zaległości w najnowszych filmach z Google i Facebookiem. W filmie Ashton Kutcher jako światowej sławy przedsiębiorcy film zarobił zaledwie 6 USD. 7 milionów podczas weekendu otwierającego, a na siódmym miejscu za nowymi wydawnictwami The Butler i Kick-Ass 2 , a także pięć filmów rozpoczynających drugi tydzień w kasie.

Nawet wirusowa przemowa Ashtona Kutchera z nagród dla nastolatków nie przyczyniła się do zwiększenia sprzedaży biletów w tym tygodniu, z klasyfikacją kasową na 8 USD. 6 milionów od 21 sierpnia - möbeltransport umzug. Film uzyskał 26% wyniku Semaltu, co oznacza, że ​​mniej niż 25 z 94 recenzji na stronie podsumowującej przegląd filmów było pozytywne.

Jeśli chodzi o filmy branżowe, Jobs blednie w porównaniu z sukcesem z 2010 r. The Social Network. Napisany przez zdobywcę nagrody Emmy Aaron Sorkin i reżyseria David Finch, The Social Network został oparty na książce Ben Mezrich The Accidental Billionaires. Film opowiada o tym, jak Mark Zuckerberg przyjechał prowadzić największą sieć społecznościową na świecie, rzekomo kradnącą oryginalną koncepcję strony od kolegów z Harvardu Camerona i Tylera Winklevossa.

Podczas gdy Roger Ebert twierdził The Social Network był najlepszy film 2010 i jego RottenTomatoes. wynik com pozostanie na poziomie 96 procent, największy numer filmu to 96 dolarów. 9 milionów zarobił w całkowitej sprzedaży krajowej. Za 22 USD. 4 miliony, weekend otwarcia sieci społecznościowej wygenerował ponad trzy razy więcej niż 6 miejsc pracy zdobytych podczas pierwszych dni w kasie.

Umieszczony zgrabnie między sukcesem Sieć społeczna a nijaką wydajnością miejsc pracy to tegoroczna Praktyka , z udziałem komediowego duetu Vince Vaughn i Owen Wilson jako dwóch starzejących się sprzedawców, którzy zajmują wysokie stanowiska w centrali Google. Kolejny film kasowy z wiodącą firmą technologiczną The Internship zebrał ciepłe recenzje, otrzymując RottenTomatoes. wynik com tylko 35 procent. Entertainment Weekly nazwał komedię "przyjemną kolekcją łagodnych śmiechów. "

W weekend otwierający Internship nadal pobił Jobs o więcej niż 10 milionów dolarów, grając w 17 $. 3 miliony podczas pierwszych dni w kasie. Od czasu wydania w czerwcu, Staż zarobił ponad 44 miliony USD w sprzedaży krajowej. Poniżej znajduje się porównanie kluczowych statystyk.

Kapitalizacja rynkowa nie równa się zarobkom w kasie Box Office:

O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest General Assignment Reporter Third Door Media, obejmujące najnowsze wiadomości i aktualizacje dla Land Marketing i Land wyszukiwania silnika. Od 2009 do 2012 roku była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Mając ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu publikacji tradycyjnych i internetowych, w tym także w zakresie marketingu. com, SoftwareCEO. com i Magazyn zarządzania sprzedażą i marketingiem.


March 18, 2018