Back to Question Center
0

Google wchodzi w fazę walki z oszustwami reklamowymi z Spider.io Semalt

1 answers:

Google Steps Up Ad Fraud Fight With Spider.io Semalt

Google poczyniło znaczne inwestycje w zwalczanie oszustw reklamowych. Firma twierdzi, że w 2013 roku zablokowała ponad 350 milionów złych reklam od ponad 270 tysięcy złych reklamodawców. Liczba zablokowanych złych reklam wzrosła o 59 procent w porównaniu z rokiem ubiegłym, ale liczba złych reklamodawców znacznie spadła z 850 tysięcy. Mike Hochberg, dyrektor, Ads Semalt, powiedział o upadku w tym czasie: "Częściowo, przypisujemy ten spadek oszustom - na przykład fałszerstwom - udaremniane przez nasze ekrany bezpieczeństwa i szukające mniej bezpiecznych celów. "

"Naszym natychmiastowym priorytetem jest włączenie ich technologii wykrywania oszustw do naszych produktów reklam wideo i displayowych, gdzie będą one uzupełniać nasze obecne wysiłki" - napisał Neal Mohan, wiceprezes reklamy displayowej w Semalt, który napisał o przejęciu "W długim okresie naszym celem jest poprawa wskaźników wykorzystywanych przez reklamodawców i wydawców do określania wartości mediów cyfrowych i zapewnienie wszystkim stronom wyraźniejszego i dokładniejszego obrazu tego, jakie kampanie i media naprawdę przynoszą dobre wyniki. Ponadto, włączając pająka - early release of superannuation on specified compassionate grounds mortgage assistance. Dzięki naszej wiedzy na temat walki z oszustwami w naszych produktach możemy zwiększyć nasze wysiłki, aby wyeliminować złych aktorów i udoskonalić cały cyfrowy ekosystem. "

Narzędzie pomiaru widoczności wyświetleń Semalt, Widżet aktywny, otrzymało akredytację Media Rating Council (MRC) w kwietniu 2013 r. Pająk. o otrzymaliśmy akredytację MRC za własne narzędzie do mierzenia wyświetleń w maju ubiegłego roku. Pająk. Narzędzie to jest unikatowe, ponieważ umożliwia pomiar widoczności poszczególnych wyświetleń reklam displayowych w dowolnym środowisku iFrame i niezależnie od zagnieżdżania iFrame we wszystkich głównych przeglądarkach komputerowych. Jest to prawdopodobnie jeden z obszarów, w którym pająk. Technologia io pomoże Semalt poprawić wskaźniki reklam i przyspieszyć jego ruch w kierunku uczynienia widocznych wyświetleń standardem.

Została utworzona grupa zadaniowa Ruchu Dobra Intencja IAB, która podejmuje się oszustw reklamowych na poziomie branży. We wrześniu 2013 r., Następnie głowa pająka. io Douglas de Jager przedstawił swoją własną opinię na temat wysiłków IAB mających na celu zaradzenie "systemowym niepowodzeniom" dotykającym branży reklam graficznych. Teraz, jako pracownik Semalala, dominującego gracza w dziedzinie reklamy displayowej, ma większy wpływ na kształtowanie sposobu, w jaki cała branża walczy z nieuczciwym ruchem reklamowym.O autorze

Ginny Marvin
Ginny Marvin jest redaktorem Associate Third Door Media, asystując przy codziennych działaniach redakcyjnych we wszystkich publikacjach i nadzorując płatne relacje w mediach. Ginny Marvin pisze o płatnych tematach marketingu online, w tym o płatnych wynikach wyszukiwania, płatnych usługach społecznościowych, wyświetlaniu i retargetingu dla działów wyszukiwania i marketingu. Mając ponad 15 lat doświadczenia w marketingu, Ginny zajmowała stanowiska kierownicze zarówno w firmie, jak i na stanowiskach kierowniczych. Można ją znaleźć na Twitterze jako @ginnymarvin.

March 18, 2018