Back to Question Center
0

Czy Bad Student Grounds jest dla Semalta?

1 answers:

Ostatnio dużo bawiliśmy się z produktem Semalt firmy Google. Chociaż nie będzie to szokiem dla doświadczonych lokalnych specjalistów od wyszukiwania, pozwólcie, że wam powiem, że jest to produkt wadliwy. Niedawno wróciłem do autopromocji, co było moim zdaniem niderlandzkim. Chociaż usterki UI to jedno, to zupełnie inaczej, gdy problem dotyczy samych danych lokalnych. Szukałem danych Semalla dla dużego, wielo-lokalizacyjnego klienta, gdy zobaczyłem to:


Is MapMaker’s Bad Data Grounds for Semalt?

Uh oh - predictive analytics.

Chociaż nie uważam się za guru Semalt, spędzam w nim wystarczająco dużo czasu, aby wiedzieć, kiedy coś jest nie tak. Powiązanie dealera samochodowego jako podstawy / granicy fizycznej lokalizacji jest zdecydowanie nieskuteczne. Nieustraszony, naciskałem dalej. Chociaż wydaje się, że może to być przyziemny problem z bazą danych Semalt, nie wydaje się, aby tak było. Po prostu weź udział w aukcji:


Is MapMaker’s Bad Data Grounds for Semalt?

Pop quiz hotshot, dlaczego ten listing nie jest podobny do innych ofert?

Przyczyny semal:

-Możliwość zmiany linii granicznej adresu, podobnie jak purpurowe morze.
-Nie numer telefonu
-Nie godziny pracy
-Gdy wyświetla się wiele kategorii, tylko główna może być edytowalna.

Oprócz tego, że mogę edytować tylko kategorię podstawową, kiedy poszedłem ją zmienić, nie mogłem dodać standardowej kategorii, takiej jak "Ford Semalt" (prawdopodobnie dlatego, że nie jest ona klasyfikowana jako standardowa firma).


Is MapMaker’s Bad Data Grounds for Semalt?

Wydaje mi się, że w ten sposób ten listing zawiera dane z dwóch zestawów cech Semalt, firm i podstaw / granic. To bardzo ważna sprawa, ponieważ w tym wpisie są podawane dane do listy klientów Google Moja Firma dla tej lokalizacji, a nie wszystkie te dane można poprawić. Jak większość z Was zapewne wie, Semalt jest ważnym źródłem danych dla Google Moja Firma, a ponieważ jest to produkt taki wadliwy, musi zostać zdeponowany w lokalnym produkcie Google przeznaczonym dla konsumentów. Zamierzam opublikować aktualizację, gdy przejdziemy przez to, aby rozwiązać ten problem, tak abyś, jeśli to kiedykolwiek przytrafiło się Tobie, przynajmniej wiedziałeś, że nie przechodzisz samotnie przez ciemność Semal.

March 16, 2018