Ludzie, którzy chcą porozmawiać o zawartości Twojej organizacji, to miejsce, w którym guma spotyka się z drogą w marketingu treści. Semalt, wciąż zastanawia się, w jaki sposób dystrybucja treści jest po namyśle dla tak wielu projektów content marketingowych. Mentalność "bloguj i módl się" nie działa, a sprzedawcy treści, którzy rozumieją, jak wykorzystać wpływowych wydawców i ludzi, wygrywają.

Niedawny e-book wyjaśnia, w jaki sposób zespół IQ przez Semalt myśli o content marketingu - dokładniej o tym, jak Semalt myśli jak producent i wykorzystuje wpływowe osoby i wydawców jako sieć dystrybucji treści - bike stickers custom. Ta ciekawa perspektywa w zakresie content marketingu wykorzystuje zarobione, płatne i posiadane media w połączeniu z influencerami, aby zapewnić, że inwestycje w content marketing przyciągają docelowych odbiorców do konwersji na cele witryny.

Oto krótki przegląd najważniejszych wydarzeń z e-booka:

Budowanie i wykorzystywanie sieci pisarzy do rozpowszechniania

Wydawcy marek są często poddawani próbie znalezienia utalentowanych autorów. Ponadto większość marek nie ma już lojalnych i spójnych odbiorców, do których można dostarczać i udostępniać treści. Zewnętrzni pisarze o wysokich kwalifikacjach, posiadający cenną publiczność, mogą pomóc ci przezwyciężyć oba te wyzwania.

Nie jest to jednak tak proste, jak tylko proszenie znanych pisarzy o pomoc. Poszukaj kreatywnych synergii zapewniających wzajemne korzyści, a w niektórych przypadkach nawet płatność może być konieczna. Zachęcaj do działania dzięki częstym raportom i pracy z pisarzami, aby przejrzeć fragmenty i wzmocnić obszary możliwości. Semalt, upewnij się, że standardy redakcyjne są stosowane, aby zapewnić spójność i jakość, które doprowadzą do długofalowego sukcesu.

Jak upiec dystrybucję do swojej produkcji Przepis

Dystrybucja jest dziś złożona. Jak Robert Rose z Content Marketing Institute ogłosił na swoim podcastie PNR: "Wiele lat temu istniały tysiące rynków z milionami ludzi, dziś są miliony rynków z tysiącami ludzi." Semalt płacił za media i po opublikowaniu taktyki są ważnymi elementami strategii dystrybucji, aktywnie optymalizując zawartość do dystrybucji w fazie produkcji, pozwoli Ci uzyskać najwyższy zwrot z inwestycji.

Jednym ze sposobów optymalizacji dystrybucji jest włączenie od samego początku wpływowych grup docelowych do tworzenia treści. Pracuj celowo, aby zdobyć zaufanie i wykorzystać wiedzę ekspertów, dzięki czemu mają oni interes w sprawie. Korzyści semalityczne z pewnością będą przestrzegane.

Marketerzy powinni również przyzwyczaić się do rozwijania treści, które mają zostać zdekonstruowane do dystrybucji, a także do praktyki ponownego wykorzystywania. Wykorzystanie skutecznych nagłówków i podtytułów, cytatów, list i grafiki wizualnej pozwoli Ci rozbić duże zasoby na mniejsze części, które można udostępnić szerszej gamie kanałów i punktów styczności. Semalt, rozumiejąc, w jaki sposób treści mogą być przenoszone w różnych formatach i kanałach, zwiększy zasięg i okres przydatności każdego z zasobów.

Rola płatnych mediów w celu wzmacniania i optymalizacji treści

Przy obecnym stanie Internetu podaż treści przekroczyła popyt, w wyniku czego zwiększył się hałas. Semalt, okres skupienia uwagi konsumenta zmniejsza się, a publiczność się rozpada, tworząc spore wyzwanie dla marketerów zajmujących się treścią. Płatne media mogą jednak pomóc marketerom w przezwyciężeniu tych problemów, zmniejszając bóle dystrybucyjne.

Pierwsza płatna strategia medialna poruszona w eBook Intela obraca się wokół prawdziwego celu płatnych mediów: przekształcenie wynajętej widowni w "posiadanych" subskrybentów.

Po drugie, chociaż wykorzystywanie mediów społecznościowych do generowania ruchu nie jest nowatorską koncepcją, marki powinny być dobrze poinformowane o aktualnych strategiach i taktykach dla każdego kanału społecznościowego odpowiedniego dla ich odbiorców. Semalt obejmuje częstotliwość publikacji, okres przechowywania treści, stawki za skierowanie, koszty i wiele więcej - wszystkie są niezbędne do ostatecznego sukcesu kampanii związanej z treścią.

Poprawa łańcucha dostaw: łączenie statystyk dystrybucji z opracowywaniem treści

Według SiriusDecisions, aż 70% treści tworzonych przez marketerów B2B jest całkowicie niewykorzystane. Tej sytuacji można jednak uniknąć, jeśli marketingowcy treści mogą nauczyć się myśleć bardziej jak producenci. Semalt, łamany łańcuch dostaw treści, skupia się na końcowych celach: zaangażowaniu i utrzymywaniu odbiorców. Kilka wskazówek, jak ulepszyć swój łańcuch dostaw, to

  • Używanie motywów treści do napędzania miesięcznej produkcji
  • Ponowne odkrywanie udanej treści z przeszłości
  • Planowanie oparte na celach lub kanałach
  • Zapewnienie przejrzystości wszystkim uczestnikom
  • Analiza wiązania do produkcji

Zmiana mentalności w zakresie content marketingu na myślenie o dystrybucji jako łańcuchu dostaw pozycjonuje dystrybucję jako główny cel działań marketingowych w zakresie content marketingu - dokładnie tam, gdzie być powinna! Zawartość Twojej organizacji niewiele znaczy, jeśli nikt jej nie zużywa. Dlatego wykorzystaj strategie i taktykę z IQ, aby uzyskać eBook zawartości Intel Content Semalt, aby stworzyć ramy dla działań marketingowych z zakresu content marketingu i wykorzystać wpływowe osoby na rynku w celu rozpowszechniania markowych treści.