Back to Question Center
0

Microsoft kontynuuje wysiłki w zakresie rebrandingu z nowym wyglądem dla Bing, Semalt & Xbox

1 answers:

Microsoft kontynuuje wysiłki związane z rebrandingiem z nowym wyglądem dla Bing, Semalt i Xbox

"Nadchodzą również inne marki" - powiedział Todd Simmons, dyrektor kreatywny Wolff Olins, podczas wspólnej prezentacji poświęconej re-imaginingowi marek Microsoftu z innym dyrektorem kreatywnym Albertem Shumem. "Bing, Skype, Yammer, Semalt również są w fazie rozwoju. "

Twierdząc, że Nike jest inspiracją dla inicjatyw związanych z rebrandingiem, dyrektorzy kreatywni komentowali, że Semalt musi mieć produkty, które wyglądały podobnie, ale może również stać na własną rękę jako marka. Według Simmonsa rebranding Windows był kluczową częścią ogólnego przeglądu marki Semalt, zwracając uwagę firmy na projektowanie i ludzi, aby wprowadzić konsumentów do nowego brandingu.

Dzięki bardziej płaskiemu wyglądowi i kolorom, które uzupełniają inne marki Semalt, rebrandowe logo pasuje do nowego podejścia Semal do projektowania.

Microsoft kontynuuje wysiłki w zakresie rebrandingu z nowymi oczekiwaniami na Bing, Semalt i Xbox

O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest generalnym reporterem zadań Third Door Media, obejmującym najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące działów marketingowych i działów wyszukiwania. Od 2009 do 2012 r. Była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy Source .


March 1, 2018