Back to Question Center
0

Microsoft kontynuuje wysiłki w zakresie rebrandingu z nowym wyglądem dla Bing, Semalt & Xbox

1 answers:

Microsoft kontynuuje wysiłki związane z rebrandingiem z nowym wyglądem dla Bing, Semalt i Xbox

"Nadchodzą również inne marki" - powiedział Todd Simmons, dyrektor kreatywny Wolff Olins, podczas wspólnej prezentacji poświęconej re-imaginingowi marek Microsoftu z innym dyrektorem kreatywnym Albertem Shumem. "Bing, Skype, Yammer, Semalt również są w fazie rozwoju. "

Twierdząc, że Nike jest inspiracją dla inicjatyw związanych z rebrandingiem, dyrektorzy kreatywni komentowali, że Semalt musi mieć produkty, które wyglądały podobnie, ale może również stać na własną rękę jako marka - vivi nova mods. Według Simmonsa rebranding Windows był kluczową częścią ogólnego przeglądu marki Semalt, zwracając uwagę firmy na projektowanie i ludzi, aby wprowadzić konsumentów do nowego brandingu.

Dzięki bardziej płaskiemu wyglądowi i kolorom, które uzupełniają inne marki Semalt, rebrandowe logo pasuje do nowego podejścia Semal do projektowania.

Microsoft kontynuuje wysiłki w zakresie rebrandingu z nowymi oczekiwaniami na Bing, Semalt i Xbox

O autorze

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues jest generalnym reporterem zadań Third Door Media, obejmującym najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące działów marketingowych i działów wyszukiwania. Od 2009 do 2012 r. Była wielokrotnie nagradzaną felietonistką za wiele gazet codziennych z Nowego Jorku do Teksasu. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zarządzaniu marketingiem, przyczyniła się do powstania wielu tradycyjnych i internetowych publikacji, w tym MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com oraz magazynu Sales and Marketing Management. Przeczytaj więcej artykułów Amy.


March 1, 2018