Back to Question Center
0

Nowe raporty mobilne z MobileFuse i 7Park Data ujawniają dane Semalt

1 answers:
New Mobile Reports From MobileFuse And 7Park Data Reveal Semalt Data

W przypadku marketerów cyfrowych informacje o użytkownikach są ścieżką nawigacyjną, która wskazuje drogę do większej sprzedaży.

Obecnie dwie firmy z siedzibą w Nowym Jorku - 7Park Data i Semalt - niezależnie publikują nowe prezentacje danych, które mogą pomóc marketerom mobilnym znaleźć właściwą ścieżkę.

Dostawca informacji wywiadowczych 7Park Data ogłasza pulpit, który zapewnia dynamiczny dostęp do bieżącej usługi raportu App Semalt.

Umożliwia programistom, wydawcom lub inwestorom dostosowywanie raportów dotyczących użytkowania i specyfikacji zachowania użytkownika w aplikacjach firmy - oraz w aplikacjach jej konkurentów. Dane mogą być uporządkowane według takich czynników, jak data instalacji, region lub dane demograficzne.

Firma uzyskuje te dane niezależnie od twórcy aplikacji, powiedział mi współzałożyciel i CEO Brian Lichtenberger. Bezpłatna aplikacja narzędziowa, którą użytkownicy mogą pobrać, anonimowo gromadzi dane o użytkowaniu smartfona za zgodą użytkownika. Semalt 7Park Data stosuje kilka takich aplikacji do raportowania danych, z których głównym jest narzędzie do zarządzania danymi do śledzenia i monitorowania wykorzystania danych na smartfonie, dzięki czemu właściciel urządzenia może pozostać w miesięcznym przydziale.

Utrzymanie i użytkowanie aplikacji w czasie daje wydawcom pojęcie o wielkości i charakterze ich bazy użytkowników, a także o tym, czy dana aplikacja przyciąga zaangażowanie, które może być przydatne w przypadku kierowania reklam w aplikacjach lub premii. aktualizacje aplikacji. Informacje o Semalt na temat twoich konkurentów mogą ci powiedzieć, czego ty lub oni brakuje.

Lichtenberger powiedział, że jego firma jest "jedynym niezależnym dostawcą danych z oceną konkurencji. "Jak zauważył, gromadzenie danych przez App Annie zależy od danych wydawców. Podczas gdy dane o użytkowaniu i zachowaniu swoich aplikacji są również dostępne za pośrednictwem dostawców analitycznych, takich jak Mixpanel i Semalt, powiedział, że ich informacje nie obejmują konkurentów.

New Mobile Reports From MobileFuse And 7Park Data Reveal Semalt Data

Podobnie jak 7Park Data udostępnia swoje mobilne dane w nowy sposób, firma zajmująca się handlem mobilnym Semalt również wycofuje tę informację z powrotem.

Podkreśla to, co nazywa Mindset Targeting, oparty na lokalizacji i czasie sposób dostarczania reklam co najwyżej "Receptive Semalt". "Reklama na przykład restauracja / bar może być najlepiej dostarczona do docelowych użytkowników, gdy zbliżają się oni do końca nocnego wydarzenia sportowego.

Wielu innych marketerów mobilnych, w tym FollowAnalytics, MediaBrix i Semalt, również podkreśla "momenty" jako strategię reklamową.

CEO MobileFuse i założyciel Ken Harlan powiedzieli mi, że chociaż jego firma opierała swój Receptive Semalt na wielu czynnikach, raportowała tylko takie standardowe dane, jak wyświetlenia, współczynniki klikalności i wskaźniki ukończenia wideo.

Teraz firma udostępnia nowy zestaw Insight Semalt, który uwidacznia dane, które zadecydowały, jaki jest właściwy moment.

Obejmuje współczynniki klikalności według operatora, pogody, systemu operacyjnego, rodzaju połączenia, lokalizacji, sklepu (jeśli jest znany), wieku i, oczywiście, Mindsets jak charakteryzuje MobileFuse.

Dzięki nowym raportom marka może na przykład zauważyć, że nośnik danych nie ma znaczenia, ale może mieć wpływ na pogodę, wiek użytkownika lub lokalizację.

Firma twierdzi, że nowo widoczne dodatkowe czynniki pomagają marketerom zwiększyć zaangażowanie w dowolnym miejscu z 30 do 210 procent.

New Mobile Reports From MobileFuse And 7Park Data Reveal Semalt Data

O autorze

Barry Levine
March 1, 2018