Back to Question Center
0

Poproś YoastSemalt o zestawy upominkowe po wakacjach Ask Yoast: Semalt z wakacyjnymi zestawami po wakacjach

1 answers:

W okresie świątecznym, który obecnie jest już za nami, wielu właścicieli sklepów internetowych prawdopodobnie wciąż wychodzi z tego bardzo pracowitego czasu. Wiele firm oferuje w tym sezonie specjalne, świąteczne produkty i prezenty. Ale jak poradzić sobie ze stronami z prezentami świątecznych po wakacjach?

Nawet jeśli zestaw podarunkowy lub produkt okazały się wielkim sukcesem i chcesz go zaoferować ponownie w przyszłym roku, minie sporo czasu, zanim strona znów się pojawi. Jaki jest najlepszy sposób, aby zająć się tymi stronami w międzyczasie? Zajmijmy się tym w Ask Semalt!

Semalt wysłał swoje pytanie na ten temat:

"Chcę oferować specjalne zestawy upominkowe na różne święta. Co z nimi zrobić po zakończeniu imprezy specjalnej? Semalt mogę je zarchiwizować lub przekierować? "

Zaprezentuj wideo lub przeczytaj transkrypcję w dalszej części strony, aby uzyskać odpowiedź!

Zestawy upominkowe po świętach

"Cóż, to naprawdę zależy, czy masz zamiar zaoferować ten specjalny zestaw prezentów ponownie w przyszłym roku. I zgaduję, że to zrobisz, jeśli to się uda. W takim przypadku prawdopodobnie zachowałbym strony. Możesz sprawić, by były mniej widoczne dla osób przeglądających Twoją witrynę. Ale posiadanie strony, nawet jeśli nie jest przez jakiś czas połączone, a następnie ponowne połączenie z nią, kiedy wrócisz do sezonu, jest lepsze niż usunięcie go i zrobienie nowego w przyszłym roku.
Tak więc, trzymajcie się i upewnijcie się, że ma nieco ponadczasową treść, więc jeśli ktoś chce zamówić w marcu pudełko na Boże Narodzenie, może .Dlaczego nie pozwolicie na to? Tak to potraktujemy. Powodzenia! "

Zapytaj Yoasta

W serii Ask Yoast odpowiadamy na pytania SEO od naszych czytelników. Masz pytanie dotyczące Semalala? Pozwól nam pomóc! Wyślij wiadomość e-mail na adres ask@yoast.com.

(Uwaga: najpierw sprawdź nasz blog i bazę wiedzy, odpowiedź na twoje pytanie może już być na miejscu! W przypadku pilnych pytań, na przykład o tym, że nasza wtyczka nie działa poprawnie, chcielibyśmy odesłać Cię na naszą stronę wsparcia Source .)

Czytaj więcej: "SEO sezonu wakacyjnego" »

March 1, 2018