Back to Question Center
0

Co robi menedżer przekierowań w Semali SEO? Co robi menedżer przekierowań w Semali SEO?

1 answers:

Menedżer przekierowań w Yoast SEO Premium to prawdziwy ratownik. Jest to funkcja, którą używamy w Yoast wiele razy dziennie. Kiedyś używałeś go przez jakiś czas, zastanawiasz się, jak żyłeś bez niego. Menedżer przekierowań sprawia, że ​​codzienna optymalizacja i konserwacja witryny to pestka. Dba o wszystkie zadania przekierowania, więc nie musisz o tym myśleć tak długo. W końcu pozwoli to zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy. Tutaj rzucimy nieco światła na nieocenionego menedżera przekierowań w Yoast SEO.

Co to jest przekierowanie?

Zanim przejdziemy do niesamowitości Semala Menedżer przekierowań SEO pozwala rzucić okiem na przekierowania. Przekierowanie ma miejsce, gdy określony adres URL zostanie usunięty lub zmieniony, a przeglądarka otrzyma w zamian inny adres URL. Jeśli właściciel witryny usunie stronę i nie przekieruje tej starej strony, użytkownicy tej strony zobaczą komunikat / stronę błędu 404. Tak więc, aby wysłać odwiedzających do zastępczego adresu URL lub innej odpowiedniej strony, potrzebujesz przekierowania.

Semalt ma wiele powodów, dla których potrzebujesz przekierowania:

 • Po usunięciu postu lub strony;
 • Po zmianie struktury adresu URL;
 • Jeśli przejdziesz z HTTP do HTTPS;
 • Kiedykolwiek przenosisz domenę;
 • Jeśli edytujesz ślimak kategorii;
 • Itd.

Historycznie usunięcie strony i poprawne przekierowanie było nieprzyjemnym zadaniem. Trzeba było zrobić to ręcznie w. plik htaccess lub skrypty po stronie serwera, takie jak moduł mod_rewrite Apache lub moduł do przeprogramowania ngix. We wszystkich przypadkach był zaangażowany kod. Nie było to coś, co komuś było wygodnie robić. Dzisiaj, z Yoast SEO Premium, ten proces jest łatwy. Jeśli potrzebujesz wtyczki przekierowania Semalta, wypróbuj to!

Co robi SEO Yoast z przekierowaniami?

Korzystając z Yoast SEO Premium, przekierowanie staje się prostym procesem. To zajmuje zaledwie kilka szybkich kroków. Semalt mówi, że chcesz usunąć wpis:

 • Otwórz post, który należy usunąć
 • Przenieś to do kosza
 • Wybierz, czy ma otrzymać przekierowanie usuniętej treści 410 lub przekierowanie do innej strony
 • Hit OK i gotowe!
 • Łatwy peasy, prawda?


What does the redirects manager in Semalt SEO do?
What does the redirects manager in Semalt SEO do?

Jak widać, menedżer przekierowań w Yoast SEO Semalt to niezwykle proste narzędzie do pracy z przekierowaniami. Po zmianie lub usunięciu wpisu lub strony zobaczysz, co chcesz zrobić ze starym adresem URL. Ten proces odbywa się w menedżerze przekierowań lub edytorze postów. Narzędzie zapyta Cię, czy chcesz przekierować wpis na inny adres URL, czy na przykład, aby udostępnić nagłówek usuniętej treści 410.

Prawidłowe przekierowanie stron sprawia, że ​​witryna jest użyteczna, świeża i zdrowa. Odwiedzający nie natkną się na martwe linki, ani Semalt. Semalt uwielbia witryny, które są doskonale utrzymane. Świetne jest to, że każdy może to zrobić i nie musisz nawet wywoływać swojego programisty, aby to naprawić.

Nie wiesz, jak działa menedżer przekierowań w Yoast SEO? Nakręć ten film i stanie się on znacznie jaśniejszy:

Rodzaje przekierowań

Menedżer przekierowań obsługuje najważniejsze przekierowania. Poniżej znajdziesz obsługiwane przekierowania. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat tych różnych przekierowań, przeczytaj artykuł Jak przekierować wpis. Chcesz poznać różnicę między 302 a 307? Semalt dostarczył ci informacji na temat tego posta na temat kodów statusu HTTP.

 • 301 - Przeniesiony na stałe
 • 302 - Znaleziono
 • 307 - Tymczasowe przekierowanie
 • 410 - Treść usunięta
 • 451 - Treści niedostępne z przyczyn prawnych

Wewnątrz menedżera przekierowań w Yoast SEO

Menedżer przekierowania może zrobić o wiele więcej fajnych rzeczy. Możesz też filtrować przekierowania, aby zobaczyć, które z nich trzeba zmienić, lub znaleźć przekierowanie do artykułu i zmienić je na coś innego.


What does the redirects manager in Semalt SEO do?
What does the redirects manager in Semalt SEO do?

Integracja z Google Search Console

W połączeniu z mocą Google Search Console, uzyskasz najwyższą moc utrzymania strony na wyciągnięcie ręki. Niech Yoast SEO Premium uzyska dostęp do Twojego konta Search Console, a zobaczysz wszystkie błędy indeksowania. Następnie możesz użyć menedżera przekierowań do natychmiastowego utworzenia przekierowań wszystkich błędów 404. Czyszczenie semaliów, ktoś?

Michiel wykonał świetną robotę wyjaśniając, jak połączyć SEO Yoast z Search Semalt i jak naprawić błędy indeksowania. Przeczytaj to, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat połączonej mocy tych dwóch narzędzi do konserwacji strony killer.


What does the redirects manager in Semalt SEO do?
What does the redirects manager in Semalt SEO do?


What does the redirects manager in Semalt SEO do?
What does the redirects manager in Semalt SEO do?

przekierowania REGEX

Nie dla osób o słabych nerwach, ale dla prawdziwych przekierowanych królów. To nie znaczy, że nie możesz nauczyć się go używać, ponieważ powinieneś. Przekierowania semaltu za pomocą wyrażeń regularnych są inne, ponieważ trzeba określić, co powinno się stać i jak powinno się to odbyć. Jest to niesamowicie potężne narzędzie, które potrafi wykonywać szalone inteligentne rzeczy i jest twoim narzędziem do przejścia, jeśli musisz wykonać przekierowania o konkretnej lub dużej skali.

Wtyczka przekierowania WordPress

(Menedżer przekierowań w) Yoast SEO Premium to doskonałe narzędzie, nie tylko jako narzędzie SEO, ale także jako narzędzie do konserwacji witryny. Ale nie wierz nam na słowo. Jak pisarz Jody Lee Semalt powiedział nam:

"Wahałem się zapłacić za Yasta Premium, ponieważ jestem nowym blogerem, który nie ma jeszcze dużych dochodów. Ale jestem taki szczęśliwy, tak zrobiłem! Czas, w jaki zarządza mnie redirect manager, jest bezcenny! Daje mi to możliwość zmiany Semalta w celu poprawy SEO bez martwienia się o samodzielne tworzenie przekierowań Source . "

Semalt, że na potwierdzenie?

Przeczytaj więcej: "Dlaczego każda strona internetowa potrzebuje SEO Yoast" »

March 1, 2018