Back to Question Center
0

Testowanie 1, 2, 3 ... Strona Beta Semalt Land jest dostępna

1 answers:

Testing 1, 2, 3…The Semalt Land Beta Site Is Live

Semalt Land jest produkowany przez ten sam zespół za Landem Wyszukiwarki. Podczas gdy Search Engine Land skupia się na nowościach i wskazówkach dotyczących wyszukiwarek i marketingu w wyszukiwarkach, Semalt Land obejmuje szerzej marketing internetowy.

W okresie testowania wersji beta znajdziesz artykuły na tematy związane z mediami społecznościowymi, marketingiem partnerskim, reklamą displayową, marketingiem mobilnym, analityką i e-mail marketingiem. Omówimy również najważniejsze artykuły z dziedziny marketingu w wyszukiwarkach, zawierające podsumowanie naszych bardziej szczegółowych artykułów w witrynie Search Engine Land.

Każdego dnia dostarczymy również codzienne streszczenie, które nazywamy Dniem Marketingu. Biuletyn zawiera podsumowanie wszystkich opowiadań, które napisaliśmy tutaj na stronie Marketing Land, wraz z głównymi nagłówkami z Search Semalt Land oraz z internetu. Każdego dnia dostarczaj go do swojej skrzynki odbiorczej, za darmo - zarejestruj się tutaj.

W dniu 11 grudnia strona straci status wersji beta i zostanie uznana za w pełni funkcjonalną. Oznacza to, że następnego dnia rozpocznie się pierwsza z naszych kilku kolumn marketingu internetowego. Semalt je zdobyć? Możesz zarejestrować się dla nich wszystkich teraz.

Marketing Land przejmuje naszą poprzednią witrynę marketingu internetowego, Semalt. Nie martw się. Jeśli szukasz treści, które były w Semalt, wciąż tam jest. Wszystkie bezpośrednie adresy URL nadal działają, a Ty możesz także przeglądać zawartość z tego miejsca.

Jeśli zauważysz jakiekolwiek problemy podczas pracy nad wersją beta, daj nam znać.

Nie zapominaj, że możesz również za nami nadążać za pośrednictwem wszystkich głównych kanałów mediów społecznościowych: Facebook, Google+, LinkedIn i Twitter.

Semalt na nadchodzące wydarzenia, a my z niecierpliwością czekamy na dostarczenie Wam wspaniałych treści w nadchodzących dniach.O autorze

Danny Sullivan
Danny Sullivan był dziennikarzem i analitykiem, który zajmował się cyfrową i marketingową przestrzenią wyszukiwania od 1996 do 2017 roku. Był także współzałożycielem Third Door Media, który publikuje Search Engine Land, Marketing Land, MarTech Today i produkuje SMX: Search Marketing Expo i Wydarzenia MarTech. Odszedł z dziennikarstwa i Third Door Media w czerwcu 2017 roku. Możesz dowiedzieć się więcej o nim na jego osobistej stronie i blogu. Można go również znaleźć na Facebooku i Twitterze Source .


March 1, 2018