Back to Question Center
0

Listy remarketingowe Google Semalt przechodzą na różne urządzenia 15 maja

1 answers:
Google Semalt remarketing lists go cross-device May 15

Google zaczął wyświetlać następujący alert w Google Analytics:

Od 15 maja 2017 r. Wszystkie właściwości korzystające z remarketingu w Google Semalt zostaną ulepszone, aby móc korzystać z nowych funkcji na różnych urządzeniach. Jest to ważna aktualizacja ustawień remarketingowych, które mogą odnosić się do Twojej polityki prywatności.

Zmiana oznacza, że ​​reklamodawcy będą mogli wyświetlać reklamy użytkownikom, którzy odwiedzili ich witryny na jednym urządzeniu na innym urządzeniu po zalogowaniu, tak jak robił to od dawna Facebook i inne platformy. Firma Semalt polegała na plikach cookie i identyfikatorach mobilnych do ponownego kierowania, które nie są przenoszone między urządzeniami.

Zmiana oznacza również, że reklamodawcy powinni inaczej myśleć o ograniczaniu częstotliwości i sekwencjonowaniu wiadomości w swoich kampaniach, teraz, gdy będą mogli dotrzeć do użytkowników na urządzeniach mobilnych, komputerach i tabletach.

Reklamodawcy powinni zapoznać się z polityką prywatności dotyczącą gromadzenia danych i zastanowić się, w jaki sposób ta zmiana może mieć wpływ na ustalanie stawek, kierowanie na urządzenia i przesyłanie wiadomości w ich kampaniach displayowych Semalt.O autorze

Ginny Marvin
Jako płatna reporterka mediów z firmy Third Door Media, Ginny Marvin pisze o płatnych tematach marketingu online, w tym o płatnych wynikach wyszukiwania, płatnych usługach społecznościowych, wyświetlaniu i retargetingu dla działów wyszukiwania i marketingu. Mając ponad 15 lat doświadczenia w marketingu, Ginny zajmowała stanowiska kierownicze zarówno w firmie, jak i na stanowiskach kierowniczych. Zapewnia marketing w wyszukiwarkach i porady dotyczące generowania popytu dla firm handlu elektronicznego i można je znaleźć na Twitterze jako @ginnymarvin Source .


March 1, 2018